Dotykové domino 7 materiálov Haba Education

45,90 s DPH 38,25 € bez DPH
Na objednávku
Dotykové domino 7 materiálov Haba Education
Obj. číslo:
158798

Dotykové domino 7 materiálov Haba Education

Podarí sa ti správne priradiť domino kocky aj so zatvorenými očami? S týmito dotykovými domino kockami to môžeš teraz vyskúšať!
Kocky sú s rôznymi povrchovými prvkami a tvojou úlohou je hmatom nájsť kocky s rovnakým povrchom. Hráči zamiešajú všetky Domino kocky v strede stola, na oči si dajú masku a vyberajú si domino kocky, ktoré si ukladajú do svojej tašky.
Keď má každý hráč svoje kocky v taške, veľká hra začína! Hráči musia podľa hmatu zistiť aké domino je na stole a vo svojej taške nájsť kocku s rovnakým povrchom, ktorú k nemu správne priradí.
Táto hra u detí zlepšuje citlivosť v prstoch a rukách, vizuálne vnímanie štruktúr a materiálov, priestorovú predstavivosť bez vizuálneho kontaktu a vizuálnej retencie.

Hra je určená pre dvoch až štyroch hráčov, vo veku od 3 rokov.

Obsah balenia:
- 28 domino kociek s rozdielnými povrchovými prvkami
- 4 tašky
- 4 masky na oči
- návod s inštrukciami k hre

 

Instagram @kidmania.sk

    Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

    Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

    Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.