Haba

Tradícia, nadčasovosť a kvalita! Spoznajte krásne hračky pre deti od uznávaného výrobcu hračiek vo svete - HABA. Táto nemecká značka sa zameriava na výrobu kvalitných hračiek s nadčasovým dizajnom. Na svoje si tak prídu nielen detičky, ale aj rodičia, ktorí si pri nich zaspomínajú na svoje vlastné detstvo.


Filozofia spoločnosti

História populárneho výrobcu hračiek HABA siaha až do roku 1938. Filozofia značky sa odvtedy nezmenila. Deti sú pre nich vždy na prvom mieste. Napokon aj misia spoločnosti znie: „Deti sú najdôležitejšie bytosti na svete.“ Inšpiráciou originálneho dizajnu hračiek je predovšetkým príroda. Nie je preto prekvapením, že práve vplyv na životné prostredie HABA zohľadňuje pri výrobe každej novej hračky. Všetky hračky sú vyrobené z ekologických, zdraviu neškodných materiálov, a to predovšetkým z dreva, ktoré pochádza z trvalo udržateľného lesného hospodárstva. 
 

Ak hľadáte najlepší darček pre dieťa, značka HABA vás určite nesklame. V ponuke nájdete hračky pre všetky vekové kategórie. Hľadáte hračky pre najmenších? Hrkálka, textilné hračky, drevené kocky, spoločenské hry či zábavné guľôčkové dráhy do vody – určite si vyberiete. Značka HABA ponúka nádherné hračky pre chlapcov a aj hračky pre dievčatá. Autá, bábiky pre dievčatá, domček pre bábiky, detské hlavolamy, hračky do vody, puzzle, stavebnice, detské hry či skladačky, ale aj hračky pre staršie deti zo série Terra Kids pre malých objaviteľov.
 

Hračky HABA podporujú zdravý rozvoj dieťaťa. Cieľom tohto tradičného výrobcu hračiek je vychovávať generáciu samostatných a kreatívnych detí, ktoré si vážia prírodu a život okolo seba. Spoznajte hračky HABA a vydajte sa spolu so svojím dieťaťom na nezabudnuteľnú cestu plnú zábavy!

 

Instagram @kidmania.sk