Články

Ako uľahčiť deťom zaspávanie?
24.06.2022

Ako uľahčiť deťom zaspávanie?

"Pospite si, kým sa dá. Keď sa vám narodí dieťa, už spať nebudete," to je klasická rada, ktorú v živote počuli skoro všetci rodičia. Z detského spánku sa už vopred vytvára niečo, čo bude v rodičovstve jeden z tých najťažších momentov. Ak sa to momentom vôbec dá nazvať, keďže je to obdobie neraz niekoľkých rokov.

Máte aj vy problém s pozornosťou vašich detí?
16.06.2022

Máte aj vy problém s pozornosťou vašich detí?

Súčasná doba prináša veľa vzruchov a rozptýlení, ktoré spôsobujú roztržitosť, neschopnosť sa sústrediť a zabúdanie. Ruku na srdce, tento negatívny trend sa netýka iba detí, ale aj nás dospelých. Ako teda môžeme pracovať na zlepšení pamäte členov celej rodiny?
Máte plný dom detských hračiek?
02.06.2022

Máte plný dom detských hračiek?

"Máte už kocky? A puzzle? A tancujúceho poníka máte? Plastový domček pre bábiky?" - Toto sú otázky mnohých, ktorí túžia potešiť vaše dieťa darčekom, ale nemajú prehľad o tom, čo už doma máte a čo nie. Alebo sa to možno pýtate aj vy, keď rozmýšľate nad tým, čím by ste obdarovali vaše deti pri nadchádzajúcom sviatku.

10 tipov na lacné hračky do 10 EUR
24.05.2022

10 tipov na lacné hračky do 10 EUR

Čím potešiť vaše deti a pritom neminúť veľa penazí? Zvládli s odvahou zubára alebo návštevu lekára a chcete im kúpiť nejakú drobnosť za statočnosť? Idete na návštevu ku kamarátom a potrebujete kúpiť pre ich deti menší darček? Nech sa páči inšpirujte sa, máme pre vás 10 tipov na lacné a praktické hračky.
8 tipov na obľúbené hračky na von
19.05.2022

8 tipov na obľúbené hračky na von

Umožnite deťom pobyt vonku tak často, ako je to možné. Aj vonku musí byť zábava. Venujte trocha vášho voľného času na to aby ste vybrali tie správne zdravé hračky na záhradu, ktoré vaše deti zabavia na celé hodiny.

7 tipov ako zábavne využiť dočasné tetovačky
16.05.2022

7 tipov ako zábavne využiť dočasné tetovačky

Každé dieťa miluje tetovačky. To ich prekvapenie a radosť ked sa im na tele objaví vytetovaný obrázok poteší každého rodiča.  A preto vám prinášame pár tipov pre deti aj dospelých ako a kde viete naše tetovačky využiť.

Ako byť dobrou mamou a nezblázniť sa
11.05.2022

Ako byť dobrou mamou a nezblázniť sa

Viacerí sa zhodneme na tom, že mamám patrí oveľa viac vďaky, ako im preukazujeme my alebo spoločnosť. Mentálna záťaž, ktorú mnohé mamy pociťujú je obrovská, avšak hovorí sa o nej lenveľmi málo. Mať v hlave zoznam toho, čo treba nakúpiť, aké účty zaplatiť, k akým lekárom dieťa objednať, aké všetky veci upratať a čo ďalšie vybaviť, býva extrémne namáhavé a vyčerpávajúce.
Zdravé hračky - majú ich aj vaše deti?
20.05.2022

Zdravé hračky - majú ich aj vaše deti?

Rodičia si dávajú záležať na tom, čo ich deti jedia. Či sú to potraviny, ktoré sú v bio kvalite pestované a spracovávané za tých najlepších podmienok v lokálnej oblasti. Aj pri výbere oblečenia si neraz dávajú záležať na lokálnej tvorbe. Ľanové šaty, dupačky z biobavlny a pančušky z merino vlny často vydržia nosenie niekoľkými deťmi v rodine a možno poputujú ešte k deťom kamarátov. Platí to tak aj pri hračkách? Pozeráte sa pri výbere na to, či kupujete zdravú hračku?

Jedinečné dočasné tetovačky TATTonMe
12.05.2022

Jedinečné dočasné tetovačky TATTonMe

TATTonMe je značka dočasných tetovaní pre každú zábavnú udalosť a výnimočnosťou tejto značky je aj kolekcia "Živé tetovačky pre deti - rozšírená realita AR"- Natetujte si ich ako bežné dočasné tetovania a uvidíte, ako ožívajú! Dočasné tetovanie zvierat s rozšírenou realitou (AR), ktoré sa pohybujú a revú, keď ich sledujete cez našu aplikáciu pre smartfóny. Sada obsahuje 6 samostatných tetovaní a aplikačnú hubku.

Projekt Kreatívne pršteky je súčasť KIDMANIA
03.05.2022

Projekt Kreatívne pršteky je súčasť KIDMANIA

Venovať deťom kvalitne strávený čas, to je to najcennejšie, čo im môžeme dať. Svoje vie o tom aj mamička Slivia Vidorová, zakladateľka projektu Kreatívne pršteky. Tento projekt sa teraz stáva našou súčasťou, kde vám Silvia so svojou dcérkou Eliskou naďalej bude prinášať skvelé tipy na tvorenie a predstavovanie rôznych techník a produktov rozvíjajúcich motorické schopnosti a tvorivosť vašich detí.

    Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

    Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

    Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.