Janod

Francúzska spoločnosť Janod patrí k svetovej špičke vo výrobe detských drevených hračiek. Vďačí tomu svojej dlhoročnej tradícii, kvalite a nezameniteľnému dizajnu. Pod jedinečný vzhľad hračiek sa podpisuje tím špičkových dizajnérov.

Dizajn drevených hračiek Janod je nadčasový. Francúzsky výrobca prináša deťom hračky, ktoré sú zábavné, kreatívne a pre deti vizuálne atraktívne. Drevené hračky sú zárukou kvality, ktorá prežíva už dlhé desaťročia. Preneste sa vďaka značke Janod v čase a umožnite svojim deťom hru s kvalitnými drevenými hračkami.

Filozofia spoločnosti

V portfóliu značky Janod nájdete jedinečné dizajnové hračky pre deti od 12 mesiacov do 9 rokov. Drevené hračky Janod stavajú na klasickom dizajne, no zároveň dbajú na vysokú kvalitu materiálov, nadčasovosť a zábavu. Sú to jednoducho hračky, po ktorých siahne dieťa s radosťou znova a znova každý deň. Drevené hračky Janod umožňujú deťom rozvíjať svoju predstavivovosť a snívať. Vytvárať si nové príbehy a tvoriť trvalé spomienky na detstvo. Janod je francúzska značka, ktorá sa špecializuje na navrhovanie drevených a kartónových hračiek a hier. Značka bez námahy prekračuje generácie tým, že sa prispôsobuje potrebám a očakávaniam svojej cieľovej skupiny a zároveň oslovuje rodičov, ktorí milujú spomienky z detstva.

Zodpovednosť a kvalita

Janod dbá skutočne na každý detail. Množstvo balení sa dá použiť ako súčasť hry. Hračky značky Janod sú vyrobené z prírodných materiálov, predovšetkým z dreva, ktoré pochádza zo zodpovedného lesného hospodárstva. Materiály použité v týchto hračkách stimulujú detskú hmatovú citlivosť, sú ekologické a bezpečné. Hračky sú mimoriadne odolné a vydržia celé generácie. Hračky Janod dlhoročne vyhrávajú dizajnérske súťaže po celom svete.
Kvalita produktov a bezpečnosť detí, ktoré ich používajú, sú najvyššími prioritami. Preto je tím kvality so sídlom v Jure zodpovedný za zabezpečenie toho, aby výrobné procesy hračiek boli v súlade s výrobnými normami. Ten istý tím má tiež za úlohu neustále zlepšovať produkty počas ich životnosti a úzko spolupracuje s tímom zákazníckych služieb na mieste, pričom vždy majú spoločný cieľ ponúkať bezpečné, kompletné a vysokokvalitné detské hračky.
Tento 5-členný francúzsky tím je v neustálom kontakte s druhým tímom kvality, ktorý sídli čo najbližšie k výrobným miestam. Tento druhý tím je zodpovedný za kontrolu a kontrolu produktov počas rôznych výrobných fáz a za zabezpečenie súladu so všetkými požiadavkami kvality na mieste.

 

Instagram @kidmania.sk