Sada Kreatívne hračky pre deti od 3 rokov

  • Sada Kreatívne hračky pre deti od 3 rokov
  • VS49_02
  • VS49_03
  • VS49_04
29,98 s DPH 24,98 € bez DPH
Skladom

Výhodná sada 3 ks Kreatívnych hračiek pre deti od 3 rokov: Mozaika, Brmbolce, Tvary a farby .Pôvodná cena 35,98 EUR.

Výrobca:
Obj. číslo:
VS00049
Vek
od 3 rokov

Sada Kreatívne hračky pre deti od 3 rokov

Pripravili sme pre vás túto skvelú akciu Sada Kreatívne hračky pre deti od 3 rokov

Kreatívna sada Geometrické nálepky My arts&crafts Janod od 3 rokov

Deti vo veku od 3 rokov sa budú radi hrať s týmito zábavnými zvieratkami vďaka celému radu aktivít s nálepkami! Táto remeselná sada pozostáva zo 4 obrázkov, ktoré môžete ozdobiť geometrickými penovými nálepkami. Ideálne na rozvoj jemnej motoriky prostredníctvom kreativity! Clever Box robí to, čo je napísané na balené: premení sa na stojan na vystavenie krásnych výtvorov. Pomocou návodu a farebných obrysov tvarov na obrázkoch jednoducho nalepte príslušnú penovú nálepku na správne miesto. Dokončenie každého obrázka trvá približne 20 minút. Táto kreatívna súprava boxov je súčasťou radu My Arts & Crafts, ktorý sa môže pochváliť mimoriadne roztomilými zvieratkami v pastelových farbách a predstaví aj tým najmenším ich prvé praktické remeselné činnosti. S touto kreatívnou sadou sa vaše dieťa zabaví dopĺňaním farebných obrázkov na tému zvieratká: lev, líška, ježko či krokodíl. Úlohou je doplniť obrázky pomocou geometrických samolepiacich penových nálepiek.
Obsah: 4 obrázky na dotvorenie, 5 listov s geometrickými nálepkami. Obal krabice sa dá použiť a zložiť ako stojan na obrázky. Kreatívna sada Janod rozvíja a podporuje tvorenie, zručnosť a predstavivosť u detí. Kreatívne hračky pre deti nezaberajú veľa miesta, sú vhodné na cesty aj na doma, v zdraví aj chorobe a zabavia deti na dlhé hodiny. Tvorenie rôznymi technikami podporuje sústredenie a koncentráciu, prirodzené skúmanie a výtvarné schopnosti. Viac informácii o produkte nájdete TU.

Kreatívna sada Brmbolce My arts&crafts Janod od 3 rokov

Od 3 rokov môžu deti začať naťahovať svoje remeselné svaly napríklad nalepovaním zábavných brmbolcov! Jednoduchá, no zábavná aktivita, ktorá zavedie tých najmenších do sveta umenia a remesiel. Táto sada obsahuje 4 obrázky, ktoré možno ozdobiť 150 brmbolcami v 2 veľkostiach a 5 rôznych farbách. Dodáva sa so 4 držiakmi na obrázky na výrobu pomocou škatuľky a 150 pompómami v 2 veľkostiach a 5 rôznych farbách. Pomocou návodu a farebných obrysov tvarov na obrázkoch jednoducho prilepte brmbolce správnej farby a veľkosti na svoje miesto.
Clever Box robí to, čo je napísané na balení: premení sa na stojan na vystavenie krásnych výtvorov. Dokončenie každého obrázka trvá približne 20 minút. Táto kreatívna súprava boxov je súčasťou radu My Arts & Crafts, ktorý sa môže pochváliť mimoriadne roztomilými zvieratkami v pastelových farbách a predstaví aj tým najmenším ich prvé praktické remeselné činnosti. S touto kreatívnou sadou sa vaše deti zabavia dopĺňaním brmbolcov na farebné predlohy s témou zvieratiek: žirafa na člne, dinosaury stavajúce snehuliaka či slony v džungli. Sada obsahuje 4 farebné obrázky na dotvorenie brmbolcami. Obal krabice sa dá použiť a zložiť ako stojan na obrázky. Kreatívna sada Janod rozvíja a podporuje tvorenie, zručnosť a predstavivosť u detí. Kreatívne hračky pre deti nezaberajú veľa miesta, sú vhodné na cesty aj na doma, v zdraví aj chorobe a zabavia deti na dlhé hodiny. Tvorenie rôznymi technikami podporuje sústredenie a koncentráciu, prirodzené skúmanie a výtvarné schopnosti. Viac informácii o produkte nájdete TU.

Kreatívna sada mozaika Zvieratká Janod Atelier Mini

Kreatívna sada Mozaika Zvieratká Janod Atelier Mini.
Kreatívna sada na tvorenie Mozaika Zvieratká Janod Atelier Mini obsahuje 3 karty s krásnymi motívmi zvieratiek a 6 hárkov papierov s farebnou mozaikou.
Sada Janod Atelier je určená na tvorenie, podporu zručnosti a predstavivosti u detí. Kreatívne hračky pre deti nezaberajú veľa miesta, sú vhodné na cesty aj na doma, v zdraví aj chorobe a zabavia deti na dlhé hodiny. Tvorenie rôznymi technikami podporuje sústredenie a koncentráciu, prirodzené skúmanie a výtvarné schopnosti. Pri tejto tvorivej hre si deti rozvíjajú jemnú motoriku, trpezlivosť a zmysel pre detail. Viac informácii o produkte nájdete TU.

 

Parametre

Vek od 3 rokov
Určené pre chlapcov, dievčatá
Hmotnosť 0,73 kg

Alternatívne produkty

Kreatívne hračky a sady

Kreatívna sada Geometrické nálepky My arts&crafts Janod od 3 rokov

Nalepovanie geometrických tvarov pre deti od 3 rokov, obsahuje 4 pozadia na dotvorenie farebnými geometrickými nálepkami.
13 s DPH / ks
10,83 € bez DPH / ks
Skladom
Obj. číslo: J07740

Kreatívne hračky a sady

Kreatívna sada Brmbolce My arts&crafts Janod od 3 rokov

Nalepovanie s brmbolcami pre deti od 3 rokov, obsahuje 4 farebné pozadia na dotvorenie brmbolcami.
13 s DPH / ks
10,83 € bez DPH / ks
Skladom
Obj. číslo: J07741

Kreatívne hračky a sady

Kreatívna sada mozaika Zvieratká Janod Atelier Mini

Nalepovanie s mozaikou pre deti od 3 rokov, obsahuje 3 kartičky a 6 listov mozaiky na vytvorenie obrázkov.
9,98 s DPH / ks
8,32 € bez DPH / ks
Skladom
Obj. číslo: J07899

Kreatívne hračky a sady

Kreatívna sada XXL s aktivitami My arts&crafts Janod od 3 rokov

Maľovanie vodou a pečiatkovanie s odtlačkami prstov pre deti od 3 rokov, obsahuje 6 obrázkov, pero, pečiatku a prstové farby.
19,99 s DPH / ks
16,66 € bez DPH / ks
Skladom
Obj. číslo: J07746

Súvisiace produkty

Samolepky pre deti

Samolepky pre deti Abeceda Djeco 300 ks od 3 rokov

Sada 300 ks samolepiek písmen abecedy pre deti od 3 rokov, samolepky sú hrubé, z hárka ľahko odlepiteľné.

10,99 s DPH / ks
9,16 € bez DPH / ks
Skladom
Obj. číslo: DJ09078

Kreatívne hračky a sady

Kreatívna sada obrázky na vyškrabovanie z vosku Zvieratká z lesa Djeco od 3 rokov

Vyškrabovanie pre deti od 3 rokov, obsahuje 4 kartičky a drievko na vyškrabávanie na vytvorenie obrázkov.
6,49 s DPH / ks
5,41 € bez DPH / ks
Posledný ks skladom
Obj. číslo: DJ09093
Naposledy videné

Sada Kreatívne hračky pre deti od 3 rokov

Výhodná sada 3 ks Kreatívnych hračiek pre deti od 3 rokov: Mozaika, Brmbolce, Tvary a farby .Pôvodná cena 35,98 EUR.

 

Instagram @kidmania.sk