Sada Kreatívne hračky pre deti od 4 rokov

  • Sada Kreatívne hračky pre deti od 4 rokov
  • VS50_02
  • VS50_03
  • VS50_04
31,98 s DPH 26,65 € bez DPH
Skladom

Výhodná sada 3 ks Kreatívnych hračiek pre deti od 4 rokov: Strihanie, Nalepovanie a Farebný piesok. Pôvodná cena 37,99 EUR.

Výrobca:
Obj. číslo:
VS00050
Vek
od 4 rokov

Sada Kreatívne hračky pre deti od 4 rokov

Pripravili sme pre vás túto skvelú akciu Sada Kreatívne hračky pre deti od 4 rokov

Kreatívna sada Okrúhle nálepky My arts&crafts Janod od 4 rokov

Tento umelecký a remeselný box je ideálny pre deti od 4 rokov. Sledujte, ako malé deti pracujú na svojich jemných motorických zručnostiach a kreatívnom talente, keď zdobia 4 mimoriadne roztomilé obrázky zvieratiek okrúhlymi penovými nálepkami!
Clever Box robí to, čo je napísané na balení: premení sa na stojan na vystavenie krásnych výtvorov. Táto remeselná súprava pozostáva z 3 hárkov okrúhlych klasických penových nálepiek a 2 hárkov okrúhlych trblietavých penových nálepiek na ľubovoľné zdobenie. Deti môžu použiť návod a farebné obrysy na samotných obrázkoch na nalepenie príslušnej nálepky na správne miesto. Dokončenie 4 obrázkov trvá približne 2 hodiny. Táto kreatívna súprava je súčasťou radu My Arts & Crafts, ktorý sa môže pochváliť mimoriadne roztomilými zvieratkami v pastelových farbách a predstavuje malým deťom prvé praktické remeselné činnosti. Úlohou tejto kreatívnej sady je vyplniť prázdne miesta na pozadiach farebnými penovými nálepkami. Vaše dieťa sa zabaví dopĺňaním farebných obrázkov na tému zvieratká: žaba, mačka, korytnačka a ryba. Obsah: 4 obrázky na dotvorenie, 5 listov s nálepkami rôznych veľkostí. Kreatívna sada Janod rozvíja a podporuje tvorenie, zručnosť a predstavivosť u detí. Kreatívne hračky pre deti nezaberajú veľa miesta, sú vhodné na cesty aj na doma, v zdraví aj chorobe a zabavia deti na dlhé hodiny. Tvorenie rôznymi technikami podporuje sústredenie a koncentráciu, prirodzené skúmanie a výtvarné schopnosti. Viac informácii o produkte nájdete TU.

Vystrihovanie a lepenie je ultra zábavná aktivita, ktorá navyše rozvíja jemnú motoriku detí od 4 rokov

Táto remeselná súprava obsahuje všetko, čo budú najmenší potrebovať na dokončenie 4 obrázkov rozrezaním vzorovaných papierových prvkov a ich prilepením na správne miesto. Clever Box robí to, čo je napísané na balení: premení sa na stojan na vystavenie krásnych výtvorov. Nožnice bezpečné pre deti (ktoré strihajú iba papier) a 5 hárkov vzorovaného papiera prehovorí za kreativitu začínajúcich umelcov. Táto činnosť je veľmi jednoduchá: jednoducho vystrihnite predkreslené tvary z listov papiera a usporiadajte ich na správne miesto pomocou priloženej lepiacej tyčinky. Deti môžu tiež postupovať podľa pokynov uvedených v brožúre. Dokončenie 4 obrázkov trvá približne 1,5 hodiny.
Táto kreatívna súprava je súčasťou radu My Arts & Crafts, ktorý sa môže pochváliť mimoriadne roztomilými zvieratkami v pastelových farbách a predstavuje malým deťom prvé praktické remeselné činnosti. Úlohou tejto kreatívnej sady je vystrihnúť a nalepiť vzorované papieriky na pozadia so zvieratami a dokončiť tak obrázok. Vaše dieťa sa zabaví dopĺňaním farebných obrázkov na tému zvieratká: ježko, králik či krokodíl. Nožnice sú bezpečné pre deti, strihajú iba papier!. Viac informácii o produkte nájdete TU.

Kreatívna sada mozaika Zvieratká Janod Atelier Mini

Kreatívna sada na tvorenie Mozaika Zvieratká Janod Atelier Mini obsahuje 3 karty s krásnymi motívmi zvieratiek a 6 hárkov papierov s farebnou mozaikou.
Sada Janod Atelier je určená na tvorenie, podporu zručnosti a predstavivosti u detí. Kreatívne hračky pre deti nezaberajú veľa miesta, sú vhodné na cesty aj na doma, v zdraví aj chorobe a zabavia deti na dlhé hodiny. Tvorenie rôznymi technikami podporuje sústredenie a koncentráciu, prirodzené skúmanie a výtvarné schopnosti. Pri tejto tvorivej hre si deti rozvíjajú jemnú motoriku, trpezlivosť a zmysel pre detail. Viac informácii o produkte nájdete TU.

Kreatívne hračky na tvorenie Farebný piesok s trblietkami Víly Janod Atelier Sada Midi

Midi sada Janod Atelier na tvorenie a podporu zručnosti a predstavivosti u detí. Kreatívne hračky pre deti nezaberajú veľa miesta, sú vhodné na cesty aj na doma, v zdraví aj chorobe a zabavia deti na dlhé hodiny. Tvorenie rôznymi technikami podporuje sústredenie a koncentráciu, prirodzené skúmanie a výtvarné schopnosti. Kreatívna sada Víly obsahuje 2 tuby piesku z trblietok, ktorý sa nanáša na 3 predlohové karty. Pomocou priloženej špachtle sa pripravia samolepiace miesta na karte a nasypú sa na trblietky, ktoré krásne dekorujú obrázky. Viac informácii o produkte nájdete TU.

 

Parametre

Vek od 4 rokov
Určené pre chlapcov, dievčatá
Hmotnosť 0,73 kg

Alternatívne produkty

Kreatívne hračky a sady

Kreatívna sada Okrúhle nálepky My arts&crafts Janod od 4 rokov

Nalepovanie pre deti od 4 rokov, obsahuje 4 pozadia so zvieratkami na dotvorenie farebnými nálepkami rôznej veľkosti.
13 s DPH / ks
10,83 € bez DPH / ks
Skladom
Obj. číslo: J07742

Kreatívne hračky a sady

Kreatívna sada Strihanie a nalepovanie My arts&crafts Janod od 4 rokov

Strihanie a nalepovanie pre deti od 4 rokov, obsahuje 4 farebné obrázky, vzorované papiere na strihanie, nožnice a lepidlo.
13 s DPH / ks
10,83 € bez DPH / ks
Skladom
Obj. číslo: J07743

Kreatívne hračky a sady

Kreatívne hračky na tvorenie Farebný piesok s trblietkami Víly Janod Atelier Sada Midi

Maľovanie pre deti od 4 rokov, obsahuje 3 kartičky, trblietavé farebné piesky a špachtľu na vytvorenie obrázkov.

11,99 s DPH / ks
9,99 € bez DPH / ks
Skladom
Obj. číslo: J07806

Kreatívne hračky a sady

Kreatívna sada XXL s aktivitami My arts&crafts Janod od 4 rokov

Nalepovanie a kreslenie pre deti od 4 rokov, obsahuje 9 obrázkov na dotvorenie, stierateľnú fixku a 3D nálepky.
19,99 s DPH / ks
16,66 € bez DPH / ks
Skladom
Obj. číslo: J07747

Súvisiace produkty

Kreatívne hračky a sady

Kreatívna sada DIY Urob si sam Nafukovacie lietadlá Djeco od 4 rokov

DIY sada 3 papierových nafukovacích lietadiel na vyfarbenie fixkami. Vyfarbené lietadlá stačí nafúkať priloženými slamkami a dajú sa púšťať.

13,99 s DPH / ks
11,66 € bez DPH / ks
Skladom
Obj. číslo: DJ07948

Kreatívne hračky a sady

Kreatívna sada MiniBox Výroba pokladničky Zamatové maľovanie Maped Creativ od 4 rokov

Výroba veselej pokladničky na peniaze pre deti od 4 rokov a zamatová omaľovánka zároveň, obsahuje 6 fixiek.
7,99 € s DPH 6,39 s DPH / ks
5,33 € bez DPH / ks
Skladom
Obj. číslo: MA9907013

Kreatívne hračky a sady

Kreatívne hračky na tvorenie Lama s brmbolcami Janod Atelier Sada Midi

Nalepovanie s brmbolcami pre deti od 4 rokov, obsahuje 3 kartičky, 200 brmbolcov, špagátiky a špachtľu na vytvorenie obrázkov.

11,99 s DPH / ks
9,99 € bez DPH / ks
Skladom
Obj. číslo: J07802

Kreatívne hračky a sady

Kreatívna sada Obtlačky Savana, púšť a Severný pól Djeco od 4 rokov

Zábava s obtlačkami.
8,99 s DPH / ks
7,49 € bez DPH / ks
Skladom
Obj. číslo: DJ09560

Kreslenie a omaľovánky

Omaľovánka a pohybová hra Joga pre deti Yogi Fun

Yogi Fun Omaľovánka a pohybová hra Joga pre deti od 3 rokov, je perfektný pracovný zošit s aktivitami na učenie jogy pre chlapcov alebo dievčatá.
5,99 s DPH / ks
4,99 € bez DPH / ks
Skladom
Obj. číslo: YF002

Kreatívne hračky a sady

Kreatívna sada mozaika Dinosaury Janod Atelier Maxi

Nalepovanie s mozaikou pre deti od 4 rokov, obsahuje 8 kartičiek a 12 listov mozaiky na vytvorenie obrázkov.
22,99 s DPH / ks
19,16 € bez DPH / ks
Skladom
Obj. číslo: J07903
Naposledy videné

Sada Kreatívne hračky pre deti od 4 rokov

Výhodná sada 3 ks Kreatívnych hračiek pre deti od 4 rokov: Strihanie, Nalepovanie a Farebný piesok. Pôvodná cena 37,99 EUR.

 

Instagram @kidmania.sk