Kontakt

Milí zákazníci, vitajte na našom eshope KIDMANIA, kde nájdete tie najlepšie nápady pre vaše deti a pre vás, rodičov!

Sme prémiové hračkárstvo, prinášame zážitok, vedomosť, hru, zábavu a relax. Všetko pre deti aj pre vás, rodičov. Zabávajte a hrajte sa spolu s nami aj vy. Pohodlne sa usaďte a nechajte sa vniesť do vašich detských časov a potešte vaše ratolesti drevenou hračkou s očarujúcim dizajnom, spoločenskými hrami aj na dlhé cesty alebo zdravými ekologickými a praktickými produktami pre bežný život, či doplnkami do detskej izby. Ponúkame vám kvalitné a dizajnovo prepracované edukatívne hračky, spoločenské hry, hračky pre bábätká, drevené kuchynky pre dievčatá, garáže pre chlapcov, vozíky na tlačenie, vláčikové dráhy, kočíky pre bábiky aj textilné bábiky do nich, puzzle pre deti a mnoho i a do detských izbičiek. Drevené a kartónové hračky od nás si vy aj vaše deti navždy uchováte v spomienkach a prispejú k zdravému rozvoju vašich detičiek.

Nájdete nás online aj v reálnom svete v našej krásnej kamennej predajni, ktorá je zároveň najväčší showroom hračiek značky Janod v rámci Slovenska a Česka.
Tesíme sa na stretnutie s vami.

POZOR! Momentálne je naša predajňa z dôvodu mimoriadnej situácie zatvorená do odvolania. Osobný odber vašich objednávok na predajni NIE JE MOŽNÝ.

POZOR! Momentálne platba NA DOBIERKU z dôvodu mimoriadnej situácie do odvolania NIE JE MOŽNÁ.

ESHOP JE V PREVÁDZKE. Nechajte si vašu objednávku doručiť kuriérom priamo na vašu adresu. Pre ďalšie informácie sledujte našu stránku, Instagram a Facebook.
VEĽA ZDRAVIA!

Otváracie hodiny

PONDELOK   9.00 - 17.00
UTOROK   9.00 - 17.00
STREDA   9.00 - 17.00
ŠTVRTOK   9.00 - 17.00
PIATOK   9.00 - 17.30

 

V prípade, že nás potrebujete zastihnúť mimo týchto otváracích hodín, kontaktujte nás emailom alebo telefonicky, určite vám vieme vyjsť v ústrety.

Telefón: +421 903 548 548
E-mail:   kontakt@kidmania.sk

Adresa kamennej predajne Hračkárstvo Kidmania.sk

Hračkárstvo KIDMANIA
Zuzany Chalupovej 10B, Slnečnice Market
851 07 Bratislava-Petržalka

Slnečnice Market je menšia nákupná zóna v novej oblasti Slnečnice-Mesto na konci Petržalky smerom na Jarovce/Rusovce.
Na konci Dolnozemskej cesty alebo Panónskej cesty smerom na Jarovce vojdite na veľký kruhový objazd a odbočte smerom Slnečnice-Market. Dostanete sa k malému kruhovému objazdu - napravo máte predjne Billa, Planeo Elektro, 101 Drogéria a naľavo gastrozónu Trch. Na tomto menšom kruhovom objazde pokračujete rovno, smerom k vystavaným bytovým domom. Nájdete nás hneď v prvom bytovom dome na rohu, hneď za Drogériou 101. Parkovať je možné buď pred predajňou KIDMANIA alebo na parkovacích miestach popri ceste alebo na parkovisku v zóne Slnečnice Market, kde je možnosť parkovania 3h zdarma.

Potrebujete súrne hračku a my sme zatvorení?

Nevadí, vieme to vyriešiť! Najpredávanejšie drobné hračky pre deti rôznych vekových kategórií sme vystavili vo vitríne v detskom centre LEON Jungle Park alebo LEON Joy, iba 100 m od našej predajne, v časti Slnečnice Market - Trch.

Tu si niektorú z nich môžete vybrať a kúpiť v čase, keď je naša predajňa zatvorená.

Fakturačné údaje

LUSIO s. r. o.
Zuzany Chalupovej 10B
851 07 Bratislava-Petržalka

Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sro, Vložka číslo 78712/B.
IČ: 46 506 675
IČ DPH: SK2023424326

Bankový účet: Všeobecná úverová banka
SK54 0200 0000 0030 0790 4858, variabilný symbol uvádzajte číslo vašej objednávky.

 

    Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

    Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

    Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.