Kontakt

 

Otváracie hodiny

PONDELOK   9.00 - 17.00
UTOROK   9.00 - 17.00
STREDA   9.00 - 17.00
ŠTVRTOK   9.00 - 17.00
PIATOK   9.00 - 17.30

 

Kto sme?

Kidmania.sk je prémiové hračkárstvo, prinášame vám  zážitok, vedomosť, hru, zábavu a relax. Ponúkame vám kvalitné a dizajnovo prepracované edukatívne hračky, spoločenské a logické hry, hračky pre bábätká, drevené kuchynky pre dievčatá, garáže pre chlapcov, vozíky na tlačenie, vláčikové dráhy, kočíky pre bábiky aj textilné bábiky do nich, puzzle pre deti, produkty do prírody a mnoho iných užitočných a vaše deti rozvíjajúcich produktov. Drevené a kartónové hračky od nás si vy aj vaše deti navždy uchováte v spomienkach a prispejú k zdravému vývinu vašich detičiek.

Nájdete nás online aj v reálnom svete v našej krásnej kamennej predajni, ktorá je zároveň najväčší showroom hračiek značky Janod v rámci Slovenska a Česka.
Tesíme sa na stretnutie s vami.

 

Kamenná predajňa - ako sa k nám dostať

Hračkárstvo KIDMANIA
Zuzany Chalupovej 10B, Slnečnice Market
851 07 Bratislava-Petržalka

Nájdete nás na prízemí prvého bytového domu v nákupnej zóne Slnečnice Market na konci Petržalky, smerom na Jarovce/Rusovce.

Na konci Dolnozemskej cesty alebo Panónskej cesty smerom na Jarovce vojdite na veľký kruhový objazd a odbočte smerom Slnečnice-Market. Dostanete sa k malému kruhovému objazdu - napravo máte predjne Billa, Planeo Elektro, 101 Drogéria a naľavo gastrozónu Trch. Na tomto menšom kruhovom objazde pokračujete rovno, smerom k vystavaným bytovým domom. Nájdete nás hneď v prvom bytovom dome na rohu, hneď za Drogériou 101. Parkovať je možné buď pred predajňou KIDMANIA alebo na parkovacích miestach popri ceste alebo na parkovisku v zóne Slnečnice Market, kde je možnosť parkovania 3h zdarma.

 

V prípade, že nás potrebujete zastihnúť mimo týchto otváracích hodín, kontaktujte nás emailom alebo telefonicky, určite Vám vieme vyjsť v ústrety a chvíľu na Vás počkať aj po záverečnej.

Telefón: +421 903 548 548
E-mail:   kontakt@kidmania.sk

 

ESHOP NONSTOP V PREVÁDZKE. POŠTOVNÉ NAD 40 EUR ZDARMA.

Nechajte si vašu objednávku doručiť kuriérom priamo na vašu adresu.
Pre ďalšie informácie sledujte našu stránku, Instagram a Facebook.

 

Potrebujete súrne hračku a my sme zatvorení?

Nevadí, vieme to vyriešiť! Najpredávanejšie drobné hračky pre deti rôznych vekových kategórií sme vystavili vo vitríne v detskom centre LEON Jungle Park alebo LEON Joy, iba 100 m od našej predajne, v časti Slnečnice Market - Trch.

Tu si niektorú z nich môžete vybrať a kúpiť v čase, keď je naša predajňa zatvorená.

 

Fakturačné údaje

LUSIO s. r. o.
Zuzany Chalupovej 10B
851 07 Bratislava-Petržalka

Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sro, Vložka číslo 78712/B.
IČ: 46 506 675
IČ DPH: SK2023424326

Bankový účet: Všeobecná úverová banka
SK54 0200 0000 0030 0790 4858, variabilný symbol uvádzajte číslo vašej objednávky.

    Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

    Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

    Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.