Odstúpenie od zmluvy

 

Nesplnila hračka vaše predstavy? 

Počas 14 dní môžete odstúpiť od zmluvy a my vám pošleme vaše peniaze späť. 
Stačí ak vyplníte online Formulár na odstúpenie od zmluvy a tovar zašlete na našu adresu. Peniaze vám vrátime do 14 dní naspäť. V prípade, že chcete tovar vrátiť, môžete tak urobiť bez udania dôvodu do 14 dní odo dňa zakúpenia. 
Tovar musí byť úplný, (spolu s návodom a dokumentáciou) nepoškodený, neporušený a v originálnom obale.

 

Postup pri odstúpení od zmluvy

 1. Ohlásenie odstúpenia od zmluvy
  Vyplňte a odošlite náš Formulár na odstúpenie od zmluvy online na mail kontakt@kidmania.sk. V krátkej dobe vašu žiadosť spracujeme a budeme vás informovať o ďalšom postupe.
 2. Doručenie tovaru na prevádzku
  Odosielaný tovar musí byť nepoužívaný, zabalený v originálnom obale, nepoškodený spolu s príslušenstvom vrátane darčekov, dokumentácie, návodu, záručného listu, dokladu o zaplatení a originálom faktúry. Tovar nám pošlite prostredníctvom kuriéra alebo BalíkoBoxu(Bratislava  - BalíkoBOX Slnečnice Z. Chalupkovej, Zuzany Chalupovej 3984/5). Zásielky na dobierku alebo zásielky doručené na poštu nebudú akceptované, balíky nepreberieme. Zásielku odporúčame poistiť. Tovar je možné priniesť aj osobne na našu kamennú predajňu.
 3. Vrátenie peňazí
  Po obdržaní tovaru vám do 14 dní vrátime peniaze bankovým prevodom na vami uvedený bankový účet. Iný spôsob vrátenia finančných prostriedkov nie je z technických príčin možný.

 

Záverečné ustanovenia

Toto odstúpenie od zmluvy je súčasťou obchodných podmienok platí v znení, ktoré je uvedené na internetových stránkach predávajúceho v deň odoslania elektronickej objednávky kupujúcim.
Prevádzkovateľ  si vyhradzuje právo na zmenu podmienok o odstúpení od zmluvy bez predošlého upozornenia.
Odstúpenie od zmluvy je v platnosti od 01/03/2021.

  Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

  Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

  Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.