Fíha tralala a rozprávková družina LIVE živé predstavenie DVD

Zľava -10% BLACK FRIDAY
11,50 € s DPH 10,35 s DPH / ks 8,62 € bez DPH / ks
Posledný ks skladom
Výrobca:
Obj. číslo:
DV210133
EAN:
8588005210133

Fíha tralala a rozprávková družina LIVE živé predstavenie DVD

Keďže to bola prvá zahraničná premiéra tohto predstavenia, na javisku sa stretli všetky alternácie a vytvorili čarovnú rozprávkovú ilúziu, ktorú si môžete vychutnať aj Vy, v pohodlí Vášho domova. Dĺžka:65 minút. Tracklist 1. Fíha Tralala (Instrumental) 2. Fíha Tralala (Spev: Martina Jelenová) 3. Rozcvička (Spev: Martina Jelenová) 4. Ukazovačky (Spev: Martina Jelenová) 5. Fíha Tralala (Instrumental) 6. Bunka (Spev: Martina Jelenová) 7. Idem Kva Kva K Vám (Spev: Martina Jelenová, Vokály: Kristína Mackovčáková, Andrea Gabrišová, Zuzana Mészárosová, Romana Orlická) 8. Desať (Spev: Martina Jelenová) 9. Bunka (Instrumental) 10. O Autíčku (Spev: Martina Jelenová) 11. Bager A Tatrovka (Spev: Zuzana Mészárosová, Romana Orlická) 12. Lúka (Spev: Martina Jelenová) 13. Bum Bác (Spev: Martina Jelenová, Vokály: Kristína Mackovčáková, Andrea Gabrišová, Zuzana Mészárosová, Romana Orlická) 14. Kvapi Kvap (Spev: Andrea Gabrišová, Vokály: Zuzana Mészárosová, Romana Orlická) 15. Balón (Instrumental) 16. Letí Letí (Spev: Kristína Mackovčáková) 17. Fíha Tralala (Instrumental) 18. Nôžky Kamošky (Spev: Martina Jelenová) 19. Letí Letí (Instrumental + Spev: Martina Jelenová) 21. Ajajaj (Spev: Martina Jelenová) 23. O Zúbkoch (Spev: Martina Jelenová) 24. Most (Spev: Martina Jelenová, Vokály A Spev: Kristína Mackovčáková, Andrea Gabrišová, Zuzana Mészárosová, Romana Orlická) 25. Fíha Kýva (Spev: Martina Jelenová)

Alternatívne produkty

Knihy pre deti

DVD s pesničkami Spievankovo 3 Mária Podhradská Richard Čanaky

Spievanka a Zahrajko tentokrát navštívili deti v škôlke a naučili sa s nimi, prečo je dôležité umývať si zúbky, rúčky, prečo majú pekne papať, že občas je dobré aj pospinkať si :-).
12,70 s DPH / ks
10,58 € bez DPH / ks
Posledný ks skladom
Obj. číslo: DV591227
Naposledy videné

 

Instagram @kidmania.sk

Zdravé hračky pre vaše deti

Záleží nám na tom, s akými hračkami sa hrajú vaše deti. V našej ponuke nájdete zdravé detské hračky, ktoré sú vyrobené z tých najkvalitnejších materiálov. Veľké množstvo drevených hračiek je vyrobených z dreva, ktoré pochádza zo zodpovedného lesného hospodárstva a majú certifikát FSC. Tak vznikajú hračky, ktoré deťom vydržia roky a vy ich neskôr môžete posunúť ďalej, alebo ich odložiť a neskôr sa budú dediť z generácie na generáciu. Kreativitu vašich detí podporte kúpou rôznych zaujímavých kreatívnych hračiek a vaše deti sa istotne potešia aj niektorej z našich magnetických hračiek. Veľmi obľúbenými hračkami sú magnetické knihy, ktoré môžete zobrať aj na výlet. Vďaka kvalitnému obalu sa jednoducho prenášajú, držia pokope a zabavia deti na dlhší čas. Vybrať si môžete z rôznych motívov – Rozprávky, Zvieratá, Vesmír a mnohé ďalšie. Utužte si s deťmi vzťahy hrou spoločenských hier. Strávite pri nich kvalitné chvíle, z ktorých si deti môžu vytvoriť krásne spomienky na celý život.  

 
Hračky sme pre vašu ľahšiu orientáciu a ušetreniu času pri ich výbere rozdelili na hračky pre dievčatá, hračky pre chlapcov alebo Montessori hračky. Medzi hračkami pre chlapcov nájdete kvalitné drevené autá a vláčiky, detské drevené náradie či rôzne odrážadlá. Drevené kuchynky, bábiky a kočíky hľadajte medzi hračkami pre dievčatá. Z vašich skúseností vieme, že veľa našich detských hračiek môžete využiť aj ako didaktické pomôcky. Nezabudli sme ani na bábätká a pridali sme aj kategóriu hračky pre najmenších, v ktorej nájdete len to najlepšie pre vaše malé poklady. Teší nás, že vaše deti vidíme vyrastať v spoločnosti zdravých detských hračiek, ktoré majú kvalitné spracovanie a vyrobené sú z nezávadných materiálov.

    Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

    Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

    Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.