Články

Najpredávanejšie hračky Janod roku
10.05.2020

Najpredávanejšie hračky Janod roku

Ktoré hračky francúzskej značky Janod ste si obľúbili v roku 2019 najviac? Pripravili sme si pre vás TOP 10 najobľúbenejších a najpredávanejších hračiek Janod za minulý rok. Máte niektorú z nich aj u vás doma? Hračky Janod sú drevené, kvalitné a zmysluplné hračky pre rozvoj všestranných schopností vašich detí.

Drevená kuchynka - darček pre dievča aj chlapca
08.05.2020

Drevená kuchynka - darček pre dievča aj chlapca

Splnený sen každého malého šéfkuchára, pekára či cukrára. V modernej kuchynke môže dieťa variť, piecť a umývať riady presne ako šéfkuchári a pohostiť i celú rodinu. Deti napodobňovaním spoznávajú svet okolo seba, a rozvíjajú pritom aj svoje zručnosti. Spoznajte čarovnú kolekciu francúzskych drevených kuchyniek Janod! 

Chodítko pre dieťa: áno či nie?
06.05.2020

Chodítko pre dieťa: áno či nie?

Prvý krok našich detí patrí k významným míľnikom. Občas sa však deťom do chodenia príliš nechce. Ako nájsť správne chodítko, ak chceme povzbudiť dieťa k chôdzi, no zároveň rešpektovať jeho prirodzený vývoj? Drevené chodítko je nádherná väčšinou multifunkčná drevená hračka a veľký pomocník pri prvých krôčikoch, deti pri ňom naberajú istotu pri chodení.

Ako vybrať správne odrážadlo pre deti
27.04.2020

Ako vybrať správne odrážadlo pre deti

Radosť z pohybu je vlastná všetkým deťom, niet preto divu, že odrážadlo sa stalo prirodzenou súčasťou detských životov.
Deti, rovnako ako aj dospelí, dokážu veľmi ľahko zistiť, čo je to sloboda pohybu. Od prvých neistých krokov až po poriadny rozbeh po lúke a prvý pád - všetky deti objavujú svoje hranice a neustále ich posúvajú.

Kreatívne sady na tvorenie Janod
23.04.2020

Kreatívne sady na tvorenie Janod

Kreatívne hračky a sady na tvorenie podporujú v deťoch tvorivé myslenie, jemnú motoriku, predstavivosť, učia deti sústrediť sa a venovať pozornosť určitej tvorivej činnosti. Kreatívne hračky milujú všetky deti. Prečo? Pretože pri nich sa fantázii medze nekladú! Nechajte svoje deti ponoriť sa do procesu tvorenia.

5 dôvodov, prečo Vaše deti potrebujú kreatívne hračky
02.04.2020

5 dôvodov, prečo Vaše deti potrebujú kreatívne hračky

Omaľovánky, skladačky, samolepky, prevliekanie, plastelína, to všetko sú cenovo dostupné a mimoriadne prospešné hračky pre zdravý rozvoj dieťaťa.. Ak premýšľate nad drobnosťou, ktorá by potešila vašich najmilších, kreatívna hračka je ideálny darček, s ktorým nešliapnete nikdy vedľa. Aké pozitíva so sebou prinášajú kreatívne hračky?

Ako sa naučiť malú násobilku bez bifľovania?
07.04.2020

Ako sa naučiť malú násobilku bez bifľovania?

Malá násobilka dá veru poriadne zabrať! Vyžaduje si to istý čas a poriadny tréning. Ako s učením násobilky môžeme pomôcť my, rodičia? Kým niektorým deťom ide násobilka do hlavy jednoducho, iné deti si násobilku nie a nie zapamätať. Ako pomôcť dieťaťu naučiť sa násobilku z pamäti a zábavnou formou?

Čo je Montessori pedagogika?
03.04.2020

Čo je Montessori pedagogika?

Montessori pedagogika je alternatívna a svetovo uznávaná metodická sústava. Skladá sa z filozofie rozvoja dieťaťa a z konkrétnych praktických postupov s pomôckami. Ak dokážeme výchovou formovať sebavedomé, slobodne uvažujúce a tvorivé deti, vyrastú z nich sebavedomí, slobodne uvažujúci a tvoriví dospelí.
Najlepšie kartové hry pre deti
26.03.2020

Najlepšie kartové hry pre deti

Veľká zábava v malom formáte... Kartové hry sú populárne u detí aj dospelých. Spájajú rodiny i priateľov, rozvíjajú mnohé schopnosti a zabavia bez ohľadu na počasie. Navyše ich môžete jednoducho vziať so sebou. Ak ste u Vás doma ešte nezačali s kartovými hrami, veríme, že Vás náš článok k tomu tak trochu nakopne a začnete doma hrať aj kartové hry.

#OSTAVAMDOMA
20.04.2020

#OSTAVAMDOMA

Eshop Kidmania.sk plne v prevádzke.
Kamenná predajňa je do odvolania zatvorená! Nie je možný osobný odber ani platba na dobierku.
Ďakujeme za pochopenie.

    Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

    Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

    Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.