Menu

Chodítka a vozíky | Janod

Začalo vaše dieťa chodiť, objavovať svet na nohách a vy ho v jeho chôdzi chcete posmeliť a podporiť? Drevené chodítko je multifunkčná drevená hračka a veľký pomocník pre deti pri ich prvých krôčikoch. Deti pri chôdzi s detským chodítkom naberajú istotu pri každom kroku, a tak sa z dreveného chodítka stáva ideálna hračka pre našich najmenších. Vozíky na tlačenie a chodítka pre deti nájdete v našej ponuke v rôznych farebných prevedeniach a motívoch. Každý rodič chce, aby sa s detským chodítkom hralo dieťa čo najdlhšie, práve preto môžu byť ich súčasťou aj drevené kocky s číslami a abecedou, drevená vkladačka alebo aj počítadlo, ktoré deťom poslúžia pri učení sa prvých slov. 

Detské drevené chodítko je nadčasová hračka, ktorá všestranne napomáha pri rozvoji dieťaťa a tiež je to skvelý doplnok do detskej izby. U nás nájdete drevené chodítka v jemných pastelových farbách, ale aj také, ktoré majú farby o čosi viac výrazné. V ponuke máme aj detské chodítko, ktoré ocení každý malý majster, pretože obsahuje dokonca drevené náradie. Nech sa už rozhodnete pre ktorékoľvek drevené chodítko z našej ponuky, s istotou vieme, že to bude pre vaše dieťa zdravá hračka s množstvom interaktívnych prvkov, ktorá ho zabaví na dlhšiu chvíľu.
Všetky vozíky a chodítka pre deti sú vyrobené z kvalitného dreva, čiže z toho najvhodnejšieho a najbezpečnejšieho materiálu pre deti. Drevené chodítka vydržia aj náročnejšiu a o čosi intenzívnejšiu hru, takže sa nemusíte báť, že sa hneď zlomia. Maľované sú nezávadnými farbami na báze vody a ich kolieska sú pogumované, takže sa tak znižuje aj hlučnosť, ktorá k poriadnej zábave niekedy naozaj patrí. S výberom vhodného chodítka pre vaše deti vám v prípade akýchkoľvek otázok veľmi radi pomôžeme, pretože chceme, aby ste z tak dôležitého pomocníka vo vašej domácnosti, mali radosť nielen vy ale aj vaše deti.

Mohlo by vás zaujímať:

Chodítko pre dieťa: áno či nie?

Najpredávanejšie
Filter produktov
Zobrazenie:
Zoradiť:

Cenový filter

od
do

Dostupnosť

Typ

Výrobca Všetko

Vek Všetko

Určené pre Všetko

Séria Všetko

Téma Všetko

Materiál Všetko

Zrušiť filtre
Drevené multifunkčné chodítko pre deti Janod Tropik od 1 roka
100%
Drevené multifunkčné chodítko pre deti od 1 roka pomôže dieťatku naučiť sa chodiť, rozoznať tvary a farby a rozvíja celkové motorické schopnosti a stimuluje sluch.
TOP
Áno
Vek
od 1 roka
Určené pre
chlapcov, dievčatá
Rozmery
38,5 x 37,7 x 53,8 cm
Séria
Tropik
Téma
Džungľa
Materiál
drevo, kov/nerez
79,99 s DPH / ks
66,66 € bez DPH / ks
Skladom
Obj. číslo: J08269
Drevené chodítko a motorická hračka Mačka pre deti od 1 roka s výškovo nastaviteľnou rúčkou na podporu učenia sa chodiť.
TOP
Áno
Vek
od 1 roka
Určené pre
chlapcov, dievčatá
Rozmery
39,5 x 34,2 x 54 cm
Materiál
drevo
70 s DPH / ks
58,33 € bez DPH / ks
Skladom
Obj. číslo: J08005
Multifunkčné chodítko pre deti Sweet Cocoon Janod s aktivitami od 1 roka
100%
Drevené multifunkčné chodítko pre deti od 1 roka pomôže dieťatku naučiť sa chodiť, rozoznať tvary a farby a rozvíja celkové motorické schopnosti a stimuluje sluch.
TOP
Áno
Vek
od 1 roka
Určené pre
chlapcov, dievčatá
Rozmery
35,5 x 37 x 47,5 cm
Séria
Sweet Cocoon
Materiál
drevo
70 s DPH / ks
58,33 € bez DPH / ks
Skladom
Obj. číslo: J04410
Krásny drevený vozík a chodítko pre deti od 1 roka s pastelovým počítadlom a drevenými kockami s abecedou a číslami.
TOP
Nie
Vek
od 1 roka
Určené pre
chlapcov, dievčatá
Rozmery
35,2 x 29,4 x 44,5 cm
Séria
Sweet Cocoon
Téma
Čísla/Matematika, Abeceda/Písmená
Materiál
drevo
74,99 € s DPH 52,49 s DPH / ks
43,74 € bez DPH / ks
Skladom
Obj. číslo: J04408
Drevené chodítko a vozík s náradím 25 ks BricoKids Janod od 1 roka
90%
Multifunkčné drevené chodítko a vozík pre deti od 18 mesiacov s magnetickým náradím BricoKids a drevenými skrutkami.
TOP
Áno
Vek
od 1 roka
Určené pre
chlapcov
Rozmery
37 x 35 x 44 cm
Séria
Brico’Kids
Materiál
drevo
85 s DPH / ks
70,83 € bez DPH / ks
Skladom
Obj. číslo: J06478
Učiaca veža pre deti od 18 mesiacov, uľahčí rozvoj motoriky, súčasťou sú schodíky, tabuľa na kreslenie, kriedy a hubka na zotieranie.
TOP
Áno
Novinka
Nie
Vek
od 1,5 roka
Určené pre
chlapcov, dievčatá
Rozmery
50 x 43 x 85 cm
Počet dielikov
3
Materiál
drevo
130 s DPH / ks
108,33 € bez DPH / ks
Momentálne vypredané
Obj. číslo: J09640
Produkty: 6 | Aktuálna strana: 1/1

Drevené chodítka a vozíky

Keď deti objavia čaro samostatnej chôdze, začne ich baviť aj ťahanie a tlačenie rôznych predmetov. Práve na toto obdobie sú detské chodítka ideálnym spoločníkom. Pre deti je oveľa väčšia zábava, ak pred sebou tlačia drevené chodítko, no a keď sú unavené, dajú si prestávku, aby sa mohli zahrať s tým, čo na ňom nájdu. Vedeli ste, že detské chodítka v dnešnej dobe obsahujú aj množstvo zaujímavých hracích a interaktívnych prvkov? Výrobcovia drevených chodítok vedia, ako motivovať deti, aby sa s nimi hrali dlhodobo. Drevené chodítka pre deti tak nemusíte vyberať iba podľa kvalitného materiálu či farebnej kombinácie, ale aj na základe herných prvkov, ktoré sú na nich umiestnené. Bavilo by vaše dieťa vkladanie drevených kociek do otvorov, zvonkohra, rapkáčik alebo napríklad bubnovanie na bubon? 

Ako správne vybrať detské chodítko?

S výberom vhodného chodítka pre deti vám veľmi radi pomôžeme. Do našej kategórie drevených chodítok a vozíkov sme sa snažili zaradiť čo najširšiu ponuku od rôznych výrobcov. Aj keď každé z nich je iné, každé obsahuje iné herné prvky, jedno majú všetky detské chodítka spoločné - sú vyrobené z kvalitných materiálov, maľované nezávadnými farbami na bodnej báze a dreva. Drevo je tým najlepším materiálom na výrobu akýchkoľvek hračiek, s ktorými sa hrávajú malé deti. Ak majú vaše už obľúbené témy alebo izbičky zariadené v rôznych štýloch, môžete im detské chodítko vybrať v rôznych motívoch. U nás nájdete farebné drevené chodítko vhodné pre milovníkov džungle, pre malých majstrov alebo aj  chodítka pre deti, ktoré obľubujú skôr jemné farby. Všetky chodítka pre deti majú pogumované kolieska, takže sa nemusíte báť ani nadmerného hluku alebo stôp po podlahe. U nás nájdete aj detské chodítko, ktoré má výškovo nastaviteľnú rúčku, pre lepšie prispôsobenie vášmu dieťatku. Našli ste si už svojho favorita medzi drevenými chodítkami pre deti?

 

Instagram @kidmania.sk