Menu

Školské potreby | Janod

Vzdelávanie detí je jednou z najdôležitejších úloh, ktorým sa venujú rodičia aj pedagógovia. Pre školákov, najmä pre prvákov a staršie deti v základnej škole, je dôležité mať správne školské potreby, ktoré im pomôžu rozvíjať ich vzdelávanie a zároveň ich učenie urobí zábavným. Prichystať prvú školskú tašku, nakúpiť zošity a naplniť peračník farbičkami a kvalitnými perami je pre deti, ale aj rodičov istý míľnik. Mnohé deti sa tešia práve na tú chvíľu, keď si farbičky, ceruzky, perá a gumy budú môcť starostlivo uložiť, aby s nimi mohli neskôr písať či kresliť.
Poďme sa pozrieť na niektoré základné školské potreby pre školákov a tiež na vzdelávacie hračky a didaktické pomôcky, ktoré môžu prispieť k ich vzdelávaniu. Práve na tie netreba zabúdať, pretože školu a učenie robia o dosť zábavnejšími!  Kvalitné školské potreby sú jedným zo základov, ktoré môžu pomôcť deťom zvládnuť školský rok s úsmevom. U nás nájdete ergonomické trojhranné farbičky, trblietavé gélové perá, gumy či desiatové boxy a fľaše. Nezabúdajme ani na prehľadné obojstranné karty s pádovými otázkami, vybranými slovami či abecedou.
Okrem školských potrieb by ste potrebovali pre svojho školáka aj nejaké vzdelávacie hry? Skvelé sú hry s témou geografie. Magnetické mapy, puzzle s mapami sveta či spoločenské hry s témou geografie môžu pomôcť deťom spoznávať svetové krajiny, hlavné mestá a iné zaujímavosti. U nás v eshope aj hračkárstve nájdete aj hry na tému ľudského tela. Medzi veľmi obľúbené patria puzzle s ľudským telom alebo magnetická tabuľa Bodymagnet vďaka ktorej, sa deti  jednoduchšie oboznámia s anatómiou. Tieto hry môžu pomôcť deťom pochopiť fungovanie ľudského tela a jeho orgánov.

Spomenuli sme už školské potreby pre deti, vzdelávacie hry a nezabudneme ani na didaktické pomôcky a hračky. Drevené abecedy, drevené písmená a číselné sady? Tieto pomôcky sú vhodné pre prvákov, ktorí sa učia písať a počítať. Pre staršie deti si značka Poketo pripravila sady či plagáty na precvičenie vybraných slov a pádových otázok.  Zábavnou formou, si môžu deti osvojiť abecedu a iné učivo. Hľadáte hračku, ktorá by pomohla zvládnuť vašim deťom matematiku? Násobilky alebo spoločenské hry s témou matematiky sú istotou, ktoré zabavia vaše deti a zároveň si vďaka nim precvičia svoje vedomosti. Máte doma deti, ktoré rady experimentujú? Pre deti, ktoré majú záujem o prírodné vedy, môžu byť vzdelávacie hračky na experimentovanie z oblasti chémie, fyziky alebo biológie zaujímavou formou vzdelávania.
Výber správnych školských potrieb a vzdelávacích hračiek je dôležitý, aby deti mali možnosť učiť sa a zároveň si užívať proces vzdelávania. Zaujímavé a zábavné pomôcky podporujú záujem detí o školu a motivujú ich pri učení. Vhodne zvolené školské potreby môžu vytvoriť pozitívne vzťahy k učeniu a vedieť deti na ceste k úspešnému vzdelávaniu.

Mohlo by vás zaujímať:

 Späť do školy. Ste pripravení na nový školský rok?

Najpredávanejšie
Filter produktov
Zobrazenie:
Zoradiť:

Cenový filter

od
do

Dostupnosť

Výrobca Všetko

Určené pre Všetko

Zrušiť filtre
Sada: Ergonomické trojhranné farbičky, balenie obsahuje 12 ks a Čiernobiele kartičky s predtlačenými písanými a tlačenými písmenami slovenskej abecedy.
Určené pre
chlapcov, dievčatá
10,62 s DPH
8,85 € bez DPH
Skladom
Obj. číslo: VS00066
Produkty: 1 | Aktuálna strana: 1/1

Asi všetci sa zhodneme na tom, že vzdelávanie detí je veľmi dôležitá záležitosť. Ako deťom vzdelávanie uľahčiť, spestriť a spraviť o čosi zábavnejšie? Školské potreby môžu byť zábavou, ktorú si užijú nielen deti, ale aj ich rodičia. Keď sa blíži prvý školský deň, celý ten ruch okolo nakupovania farbičiek, peračníkov a zošitov je akoby malým míľnikom pre každého školáka. A predpokladáme, že to rovnako cítia aj rodičia, ktorí si na správnej výbave čerstvého školáka dávajú záležať. Deti sa často nevedia dočkať, kedy si všetky tie nové farbičky, ceruzky a gumy budú môcť starostlivo poukladať a využívať ich na školské dobrodružstvá, ktoré ich nepochybne čakajú!

Aké školské potreby potrebuje každý školák?

Predpokladáme, že každý rodič dostane na začiatku školského roka zoznam, čo všetko deti v škole budú daný rok potrebovať. Nezabudnite sa však po školských pomôckach obzerať aj skôr, aby ste toho na konci prázdnin nemali veľmi veľa. Ak sa práve chystáte vybaviť svoje deti do školy, nezabudnite na kvalitné školské potreby. V našom obchode nájdete trojhranné farbičky, perá, gumy, trblietavé gélové perá a aj skvelé desiatové boxy a fľaše. Aby sme urobili vzdelávanie ešte zábavnejším, máme pre vás prehľadné obojstranné karty s pádovými otázkami, vybranými slovami a abecedou. S týmito pomôckami sa deti budú učiť a zabávať zároveň! Obojstranné karty značky Poketo sú vhodné aj na cestovanie. Ak sa v priebehu školského roku vyberiete niekam na výlet, zbaľte ich so sebou, aby si dieťa mohlo učivo hravo opakovať kdekoľvek
Ale to nie je všetko! Okrem školských potrieb tu máme aj skvelé vzdelávacie hry a hračky. Ak chcete, aby vaše deti objavovali svet zábavnou formou, potom hry s témou geografie sú tou správnou voľbou. Magnetické mapy, puzzle s mapami sveta a spoločenské hry ich prevedú na zaujímavé cesty okolo krajín, ich hlavných miest a iných zaujímavostí. A aby sme nezabudli na ich zdravie, môžete sa tešiť na hry s témou ľudského tela. Puzzle s ľudským telom a magnetická tabuľa Bodymagnet sú skvelými spôsobmi, ako deťom priblížiť anatómiu a fungovanie tela. 
A čo didaktické pomôcky? Naozaj ich netreba podceňovať! S drevenými abecedami, abecednými magnetkami a číselnými sadami budú prváci precvičovať písanie a počítanie s radosťou. Pre staršie deti tu máme výborne pripravené sady na precvičenie vybraných slov a pádových otázok. U nás nájdete aj spoločenské hry s témou matematiky, ktoré ich pobavia a zároveň posilnia ich matematické schopnosti.
Ak máte doma malých vedcov, nezabudnite sa pozrieť na naše vzdelávacie hračky z oblasti chémie, fyziky a biológie. Tieto sady na experimentovanie ich zabavia a zároveň ich zavedú do fascinujúceho sveta prírodných vied.
Výber správnych školských potrieb a vzdelávacích hračiek je kľúčový pre radosť a úspech pri vzdelávaní. Urobte tento školský rok pre svoje deti ešte zábavnejším a zaujímavejším s našimi skvelými školskými potrebami a pomôckami! A nezabudnite ani na nejakú zdravú maškrtu, na ktorej si budú môcť deti pochutnať počas prestávok.

 

Instagram @kidmania.sk