Mäkká roztomilá lopta Chobotnica pre najmenších Kaloo

Zľava -30% VÝPREDAJ
  • Mäkká roztomilá lopta Chobotnica pre najmenších Kaloo
  • K962999_Kaloo_makka_textilna_Lopta_pre_najmensich_Display_08
9,98 € s DPH 6,99 s DPH / ks 5,82 € bez DPH / ks
Skladom
Cute Balls pre deti od 6 mesiacov, textilné lopty s očarujúcim motívom sú vhodné na dynamické a zábavné hry v pohodlí domova.
Výrobca:
Obj. číslo:
K962999d1
EAN:
4895029629990
Vek
od 6 mesiacov
Téma
More
Materiál
textil

Mäkká roztomilá lopta Chobotnica pre najmenších Kaloo

Cute Balls Kaloo sú textilné lopty pre deti na dynamické a zábavné hry. Každá lopta má svoju vlastnú identitu, s očarujúcimi postavami a farebnou potlačou, ktorá dodáva lopte sladký a milostivý vzhľad. Nechajte sa inšpirovať magickými ilustráciami a ponorte sa do sveta rozprávok!
Textilná loptička My cute ball od francúzskej spoločnosti Kaloo je vynikajúci darček pre všetky bábätká už od narodenia. Loptička z kvalitného textilu má priemer 10 cm, ponúkne deťom množstvo veselých zážitkov. Zároveň im rozvíja jemnú motoriku, učia sa rozpoznávať nové farby a tvary. Vybrať si môžete zo 6 motívov: zajačik, veľryba, sovička, labuť, chobotnica a líška. Očarujúce obrázky zvieratiek s pestrými farbami pomáhajú deťom rozvíjať fantáziu a predstavivosť, rodičia im môžu rozprávať pri hre veselé príbehy a dobrodružstvá o zvieratkách. Loptička sa dá umývať navlhčenou handričkou.
Francúzska spoločnosť Kaloo sa už viac ako 20 rokov zaoberá vývinom mäkučkých plyšových hračiek pre najmenšie deti, s jedinečným dizajnom. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Detské hračky Kaloo sú odrazom francúzskeho citu pre výnimočnosť, krásu a dokonalosť. Kaloo dbá na potreby a túžby najmenších detí, ktoré sa vďaka tomu cítia pri hračkách Kaloo spokojne a bezpečne.

Vhodné pre deti: od 6 mesiacov
Rozmer produktu: priemer 3,9 cm
Materiál: textil

Parametre

TOP Nie
Vek od 6 mesiacov
Určené pre chlapcov, dievčatá
Rozmery 3,9 x 3,9 cm
Téma More
Materiál textil

Alternatívne produkty

Hračky pre bábätká

Mäkká lopta pre najmenších Farma Haba od 6 mesiacov

Mäkká textilná lopta pre deti od 6 mesiacov s motívom farma.
7 s DPH / ks
5,83 € bez DPH / ks
Skladom 03.07.2024
Obj. číslo: 1302483001
Naposledy videné

Mäkká roztomilá lopta Chobotnica pre najmenších Kaloo

Cute Balls pre deti od 6 mesiacov, textilné lopty s očarujúcim motívom sú vhodné na dynamické a zábavné hry v pohodlí domova.

 

Instagram @kidmania.sk