Menu

Kaloo

Kaloo, je príbeh o vášni vo francúzskom štýle, ponúka vašim najmenším ale aj starším deťom svet roztomilosti a jemnosti, ktorý spĺňa ich potreby stimulácie, nehy a bezpečia. Ukážte svoju lásku tým, že ju dáte tým, ktorých milujete. Vytvorenie značky Kaloo,
je kombinácia dvoch základných hodnôt značky: Maznanie a hebkosť, vo francúzštine „Câlin“ a „Doux“, ktoré tvoria názov CALOUX = KALOO. Medveď je sentimentálny symbol milovaný malými deťmi, je vybraný ako symbolické zviera. S jeho malým, plne zaobleným bruškom, do ktorého malé deti radi vnárajú prsty, dvoma zvedavými očami a neporovnateľnou hebkosťou, ho voláme „Chubby Teddy“: sa stal ikonou značky. Kaloo oslavuje 20 rokov, 20 rokov hebkosti a nehy poskytujúcej pohodlie deťom.

Filozofia spoločnosti

Vedeli ste, že maznanie je pre bábätká nevyhnutné? Upokojujúce potešenie, ktoré vytvára pocit pohody. Je nevyhnutné pre správny zmyslový a kognitívny vývoj dieťaťa. V Kaloo sa definujú ako „Tvorcovia mäkkosti“ a rozhodli sa reagovať na túto prirodzenú potrebu nehy, lásky a pohodlia. Pozývame vás, aby ste sa ponorili do nášho sveta mäkkosti - veľkorysé, upokojujúce a plné vzácnych chvíľ nežnosti. Nechajte sa uniesť neporovnateľnou mäkkosťou našich prikrývok a bucľatých plyšových hračiek!
Mojkáčik? Upokojujúci predmet, ktorý prispieva k blahu dieťaťa. Kaloo má citlivý prístup a jemne spája klasické tvary s mäkkými a nadýchanými materiálmi, textúrami a farbami, ktoré sú vždy inovatívne. Darujte nehu s týmito výtvormi výnimočnej jemnosti. Plyšové hračky Kaloo: spoznáte ich medzi všetkými ostatnými, sú huňaté, nežné, láskavé a také mäkké, že nikto neodolá, aby zaboril prsty do srsti jeho veľkého, okrúhleho brucška. Buclaté a na dotyk tak jemné, majú v sebe všetku nežnosť sveta. 

Zodpovednosť a kvalita

Kaloo dbá skutočne na každý detail. Mäkkosť, odolnosť a inovatívne materiály.
Prikrývky KALOO a bacuľaté medvedíky zaručujú vynikajúcu kvalitu a high-tech materiály, ktoré sú vhodné pre deti. Mäkkosť, teplo, odvoádzanie vlhkosti, pružné vlákna a krásne farby, naše materiály vždy uprednostňujú kvalitu a pohodu vášho dieťatka, ako aj bezpečnosť. Tímy pre kvalitu značky sú špeciálne vyškolené, kontrolujú každý krok výroby, čím zaisťujú konzistentnú kvalitu povrchovej úpravy a optimálnu bezpečnosť. Najprv sa vyberie téma a potom sa zrodí príbeh. Slová sa prekladajú do kresieb, dojmy prepisujú do tvarov, motívov a materiálov. Prototypy a vzorky sú starostlivo vyrábané ručne. Dizajnéri, inžinieri vyšívania, špecialisti na strihanie a šitie...všetci úzko spolupracujú s kreatívnym tímom. Dizajnér tvaruje dizajn. Vzor je identifikačný list pre každý produkt, ktorý je nevyhnutný na to, aby bolo možné ho reprodukovať vo viacerých kópiách.
Zvláštna pozornosť je venovaná kvalite pocitu materiálov a farieb. Každá látka je starostlivo vybraná pre jej rúcho, nadýchanosť na dotyk, ľahkosť otvárania jej vlákien alebo pre jej reflexné odtiene.
Králičie nosy, meranie a správne rozloženie vypchávky, prešívanie uzáveru, to všetko sú kroky realizované ručne, jeden po druhom. Táto pozornosť venovaná detailom dokončovania odlišuje kvalitu KALOO a jedinečnosť každej z postáv v našich radoch. Po zhmotnení tvarov nasleduje premýšľanie, úpravy a dolaďovanie, až kým nie je hotový finálny model. Sladký vzhľad našich bacuľatých medvedíkov, prezentovaných v ich darčekových krabičkách, priam pozýva na maznanie!

Kaloo sú zastúpené v nasledujúcich kategóriach:

 

Instagram @kidmania.sk