NÁKUPNÝ PORADCA

Hľadáte niečo pekné pre dievča, chlapca alebo sa vaše dieťatko ešte nerozhodlo čím bude? Áno, my srandujeme, ale žiaľ, spoločnosť nie. Nezabudnite, že v určitom veku sa deti radi hrajú s hračkami, ktoré štandardne "nie sú určené" pre dané pohlavie - chlapci s bábikami a kuchynkou, dievčatá s autíčkami a vŕtačkami. Jednoducho hľadajte, čo sa vám páči.

Dievča   Chlapec   Nezáleží

 

Pre aký vek hľadáte hračku? Nezabudnite na základnú vetu všetkých čias (ženy od určitého veku by vám mohli o tom rozprávať) - na veku NEZÁLEŽÍ. Niekedy sa už dvojročné deti hrajú s písmenkami a vedia vám niektoré aj pomenovávať, iné deti sa v deviatich rokoch hrajú so slučkovacími motorickými hlavolamami. My vám vieme vybrať produkty tak, ako sú odporúčané výrobcami. Ak idete na návštevu a nepoznáte dieťatko tak dobre, určite to je dobré vodítko. Ak vyberáte hračku pre niekoho blízkeho, sami viete, čo všetko dokážu a čo ich zaujíma a preto sa riaďte intuíciou... Vek iba číslo... 

Bábätká   Od 1 roka   Od 2 rokov   Od 3 rokov   Od 4 rokov   Od 5 rokov   Od 6 rokov   Od 7 rokov   Od 8 rokov   Od 10 rokov... Tínedžer... Pre mamičky   Nezáleží

 

Možno nemáte žiadny nápad a možno hľadáte celkom konkrétne spoločenskú hru alebo hračku na tvorenie.

Hračka   Hra   Puzzle   Kreativita   Na von   Do vody   Zdravie   Nezáleží

 

Je dieťatko fanúšik dinosaurov, chce byť požiarnikom, bez jednorožca nezaspí, miluje zvieratká z džungle alebo má inú tému, ktorá ho fascinuje?

Hasiči   Jednorožce   Dinosaury   Lesné zvieratká   Vesmír   Džungľa   Farma   Princezné a víly

 

 

    Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

    Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

    Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.