TATTonMe

Tatt.on.me je značka dočasných tetovaní pre každú zábavnú udalosť. Dajte si tetovanie na rodinnú dovolenku, firemnú párty, festival alebo svadbu najlepšieho priateľa. Pridajte k svojmu štýlu skvelé obrázky, ktoré vyzerajú ako v skutočné, fotografujte a úžasné spomienky na tieto výnimočné dni budete mať aj zdokumentované. Zdieľajte tetovanie s priateľom, milovanou osobou, súrodencom alebo kýmkoľvek, s kým len chccete. V ponuke je niekoľko vzorov dočasného tetovania, ktoré sa hodia k akejkoľvek veselej príležitosti.

Naše dočasné tetovania sú vyrobené z bezpečného netoxického ekologického atramentu, takže sú určite skvelé a bezpečné aj pre deti.
Zdieľajte tetovania, zdieľajte zábavu!

Vyberáme tie najlepšie návrhy pre každú veselú príležitosť, aby ste mohli byť takí štýloví, ako len chcete! Naše tetovacie sety vynikajú v jednoduchosti nanášania: jednoltivé tetovačky sú predrezané a v balení nájdete špeciálnu špongiu, takže na ich aplikáciu potrebujete už iba vodu. Obrázky vydržia až 5 dní. Neboja sa vody, ale nemajú radi, keď ich niekto silno trie.

TATTonMe sú zastúpené v nasledujúcich kategóriach:

 

Instagram @kidmania.sk