Spoločenská hra pre deti Karacteristics Janod od 3 rokov

NOVINKA
 • Spoločenská hra pre deti Karacteristics Janod od 3 rokov
 • Janod Kartová hra pre deti Kto je rýchlejší 3
 • Janod Kartová hra pre deti Kto je rýchlejší 4
 • Janod Kartová hra pre deti Kto je rýchlejší 5
 • Janod Kartová hra pre deti Kto je rýchlejší 6
14,99 s DPH / ks 12,49 € bez DPH / ks
Skladom
Kartová hra pre deti od 3 rokov, ideálna pre spoznávanie zvierat a precvičenie postrehu a šikovnosti, je určená pre 2 hráčov.
Výrobca:
Obj. číslo:
J02621
EAN:
3700217326210
Vek
od 3 rokov
Materiál
kartón

Spoločenská hra pre deti Karacteristics Janod od 3 rokov

Kto je rýchlejší? Cieľ hry je byť prvý, kto rozozná a priradí, k akému zvieratku patrí obrázok a pozbiera čo najviac kariet. deálna hra pre spoznávanie zvierat aprecvičenie postrehu a šikovnosti. Zamiešajte 14 obrázkových kariet a položte ich na kôpku obrázkom dole na stôl. Do stredu stola voľne rozmiestnite obrázkom nahor okrúhle karty so zvieratami. Hru začína najstarší hráč. Otočí vrchnú obrázkovú kartu z kôpky na stole. Všetci ostatní hráči naraz začnú zbierať okrúhle karty so zvieratkami, ktoré súvisia s obrázkom na karte. Keď sa vyzbierajú všetky možné zvieratká súvisiace s otočenou kartou, každý si spočíta, koľko nazbieral zvieratiek. Na zadnej strane okrúhlej karty je možné skontrolovať, či bola priradená správne. Ak áno, hráč si kartu započíta, ináč je potrebné ju vrátiť naspäť do hry do stredu stola a nepočíta sa. Kolo vyhráva hráč, ktorý nazbiera najviac zvieratiek a získa obrázkovú kartu. Kartičky so zvieratkami sa vrátia do stredu stola a na rade je ďalší hráč, ktorý otočí obrázkovú kartu z kôpky a hra pokračuje. Hra končí, keď na kôpke nie je žiadna obrázková karta. Všetci hráči si spočítajú, koľko obrázkových kariet získali. Vyhráva hráč s najväčším počtom získaných kariet Hra určená pre 2 hráčov. Vhodné pre deti od 3 rokov. Materiál: kartón Rozmer: 15,8 x 4 x 25 cm

Parametre

TOP Áno
Novinka Áno
Vek od 3 rokov
Určené pre chlapcov, dievčatá
Počet dielikov 44 kariet
Počet hráčov 2+
Materiál kartón
Hmotnosť 0,36 kg
Naposledy videné

Spoločenská hra pre deti Karacteristics Janod od 3 rokov

Kartová hra pre deti od 3 rokov, ideálna pre spoznávanie zvierat a precvičenie postrehu a šikovnosti, je určená pre 2 hráčov.

 

Instagram @kidmania.sk

  Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

  Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

  Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.