Samolepky pre deti | Melissa & Doug

Samolepky pre deti sú jednoduchou, lacnou a praktickou zábavou na dlhé hodiny. Detské samolepky sú ideálne na papier, zošity, skrinky, vyzdobenie detskej izby alebo rôznych predmetov. Môžete si vybrať z našej ponuky jednorazových nálepiek pre deti alebo opakovane použiteľné prelepovateľné samolepky, ktoré môžu detičky používať znova a znova na priložené predlohy pozadí, ktoré tieto nekonečné samolepky obsahujú. Okrem toho máme v ponuke rôzne kreatívne sady, ktoré obsahujú mnoho 2D alebo 3D samolepiek na vytváranie rôznych zaujímavých obrázkov. Samostanou kategóriou kreatívnych sád so samolepkami sú aj kreatívne mozaiky pre deti, kedy sa z mnoho malých samolepiek nalepovaných na presné miesto vytvára jeden obrázok. 

Ak vaše deti rady lepia, skúste im ponúknuť aj novú techniku tvorby, ktorou sú detské tetovačky. Práve vďaka tetovačkám môžu ozdobiť seba alebo rôzne predmety. Pre deti okolo dvoch rokov odporúčame aj detské pečiatky, tie máme v ponuke v rôznych zaujímavých motívoch, takže je z čoho vyberať! Deti si potom otlačený obrázok môžu vymaľovať a vytvoriť si tak vlastné maľovanky.

Mohlo by vás zaujímať:

Kreatívne sady na tvorenie Janod

5 dôvodov, prečo Vaše deti potrebujú kreatívne hračky

Najpredávanejšie
Filter produktov
Zobrazenie:
Zoradiť:

Cenový filter

od
do

Dostupnosť

Typ

Výrobca Všetko

Vek Všetko

Určené pre Všetko

Materiál Všetko

Zrušiť filtre
Nalepovanie pre deti od 2 rokov, obsahuje 5 rôznych pozadí a 165 prelepovateľných samolepiek na vytvorenie obrázkov.
Vek
od 3 rokov
Určené pre
chlapcov, dievčatá
Rozmery
35,5 x 28 cm
Počet dielikov
170
Materiál
papier
7,99 € s DPH 6,39 s DPH / ks
5,33 € bez DPH / ks
Skladom
Obj. číslo: 14306
Produkty: 1 | Aktuálna strana: 1/1

Samolepky pre deti

Samolepky pre deti predstavujú pestrý svet zábavy, ktorý je zároveň cenovo dostupný a praktický, dokáže deti zabaviť na mnoho hodín. Ide o skvelú možnosť, ako oživiť papier, skrášliť zošity či akýkoľvek predmet vo detskej izbe. Rodičom odporúčame dať pozor na nábytok! Ten si priam žiada výzdobu v podobe samolepiek
V našej ponuke nájdete širokú škálu samolepiek pre najmenších - od jednorazových, ktoré deťom umožňujú jednorazovo ozdobiť svoje obľúbené predmety až po samolepky, ktoré je možné opakovane prilepovať na špeciálne predlohy či iné povrchy, čím sa otvára priestor pre nekonečnú kreativitu

Čo iné nájdete v našej ponuke okrem detských samolepiek?

Náš sortiment sa ďalej rozširuje o detské pečiatky, maľovanky a detské tetovačky, čo sú ďalšie obľúbené kategórie kreatívnej tvorby. Každá z týchto možností ponúka deťom jedinečnú príležitosť na rozvoj ich umeleckých zručností a fantázie. Aby sme nezabudli, v našej ponuke sú tiež kreatívne sady pre deti, ktoré obsahujú buď 2D alebo 3D samolepky na tvorbu fascinujúcich diel. Tieto sady poskytujú detičkám príležitosť vytvoriť si vlastné zaujímavé obrázky a kompozície. V týchto kreatívnych sadách sa nálepky lepia na presne určené miestam aby tak deti vytvorili úchvatné celistvé obrázky.
Takýto bohatý výber samolepiek a kreatívnych aktivít otvára dvere do sveta fantázie a umenia, podporujúc tak rozvoj detských zručností, predstavivosť a kreativitu.

 

Instagram @kidmania.sk