Sada školských potrieb pre prváka v01

4 s DPH 3,33 € bez DPH
Posledný ks skladom
Sada: Abeceda na cesty na obojstrannom kartónovom papieri a Ovocná kapsička, zdravá desiata, ktorá spoľahlivo zaženie hlad a doplní tekutiny.
Obj. číslo:
VS00063
Materiál
papier

Sada školských potrieb pre prváka v01

Abeceda na cesty - Prehľadová karta nielen pre školákov Poketo
Čítanie a písanie na cestách, dovolenke, či len tak doma na gauči? Nie je nič jednoduchšie. Cestovná verzia alebo ak chcete vreckový ťahák sa vojde do zošitu či knižky. Malí čitatelia vidia všetky písmenká pokope a pomocou symbolov sa v nich ľahko zorientujú. Obojstranný potlačený kartónový papier Rozmer: 12 x 14,8 cm

Kapsička pre deti ovocné pyré Jablko 100% Ovocňák 120 g Pyré Ovocňák spoľahlivo zaženie hlad a doplní tekutinu a energiu malých aj väčších detí. Praktická kapsička s viečkom sa hodí na desiatu doma, v škôlke či trebárs na výlete. Pyré Ovocňák je vhodné pre deti od ukončeného 5. mesiaca a je vyrobené iba zo 100 % kvalitného ovocia z certifikovaných sadov a od preverených pestovateľov. Neobsahuje vodu, farbivá, konzervanty, arómy, pridané cukry, zahusťovadlá, škroby a ďalšie nepotrebné látky. Vďaka šetrnej pasterizácii si Ovocňák uchováva chuť čerstvého ovocia aj všetky potrebné vitamíny, a navyše vydrží aj niekoľko mesiacov. Deti poteší skvelá chuť jabĺk. Viečka kapsičiek navyše fungujú aj ako skladačka, z ktorej môžu deti postaviť veľa zaujímavých a kreatívnych stavieb. Zloženie: 100% jablčná dreň Zasýtiť a zabaviť Stavebnicu už nemusíte kupovať samostatne. Stačí zjesť pár Ovocňákov, a máte ju doma! Navyše sa vám zbierka rozšíri s každým zjedeným vreckom as vypitým muštom. Vyhadzovať plastové viečka by bolo donebevolajúce plytvanie, tak sme z nich urobili farebné ozubené kolieska Ovovíčka, z ktorých postavíte od kvietku po lietadlo úplne všetko. Biela, ružová, zelená, modrá, červená, môžete ich reťaziť za seba aj skladať na seba ... možností je veľa! Teraz je len otázka - budete nabudúce vyberať podľa príchuti, alebo podľa farby viečka, ktorá sa vám viac hodí do skladačky?

Parametre

Určené pre chlapcov, dievčatá
Materiál papier
Hmotnosť 0,73 kg
Naposledy videné

Sada školských potrieb pre prváka v01

Sada: Abeceda na cesty na obojstrannom kartónovom papieri a Ovocná kapsička, zdravá desiata, ktorá spoľahlivo zaženie hlad a doplní tekutiny.

 

Instagram @kidmania.sk