Menu

Plyšový mojkáčik pre bábätko Zajačik Kaloo Plume tmavomodrý

Zľava -30% VÝPREDAJ
  • Plyšový mojkáčik pre bábätko Zajačik Kaloo Plume tmavomodrý
  • Kaloo Plyšový mojkáčik pre bábätko Zajačik tmavomodrý Plume 2
  • Kaloo Plyšový mojkáčik pre bábätko Zajačik tmavomodrý Plume 3
  • Kaloo Plyšový mojkáčik pre bábätko Zajačik tmavomodrý Plume 4
  • Kaloo Plyšový mojkáčik pre bábätko Zajačik tmavomodrý Plume 5
  • Kaloo Plyšový mojkáčik pre bábätko Zajačik tmavomodrý Plume 6
25 € s DPH 17,50 s DPH / ks 14,58 € bez DPH / ks
Skladom
Zamatový zajačik je jedinečný mojkáčik pre najmenšie detičky, z jemnučkej kožušinkovej látky príjemnej na dotyk pre čarovné chvíľky mojkania, v krásnom darčekovom balení.
Výrobca:
Obj. číslo:
K969979
EAN:
4895029699795
Vek
od narodenia
Séria
Plume
Materiál
plyš

Plyšový mojkáčik pre bábätko Zajačik Kaloo Plume tmavomodrý

Plyšový zajačik maznáčik Doudou Rabbit tmavomodrej farby z nádhernej série Plume od francúzskej spoločnosti Kaloo je výborný darček pre najmenšie bábätká už od narodenia. Modrý plyšový zajačik na maznanie s výškou 20 cm sa stane najlepším kamarátom každého dieťaťa. Hebký zajko je vyrobený z kvalitného plyšu, vďaka čomu je mäkučký a jemný k citlivej detskej pokožke. Ušatý zajačik v štvorcovom tvare má zakončenia v tvare uzlíkov, takže naňho deti ľahšie dosiahnu, môžu ho ľahšie objímať a maznať sa s ním. Originálny detail predstavuje aj vtáčik, ktorý odpočíva na jeho pliecku. Plyšová hračka prichádza v originálnej darčekovej krabičke, vďaka čomu je vhodným darčekom pri akejkoľvek príležitosti.
Edícia Plume predstavuje nadčasových plyšových maznáčikov, ideálnych na detské maznanie a objímanie. Zachytávajú vôňu dieťaťa, čo je veľmi dôležité hlavne v prvých týždňoch života, pretože dieťa sa vďaka tomu pri hračke cíti bezpečne a útulne. Pri plyšovej hračke sa netreba báť detského ochutnávania a hryzenia, ktorými deti často skúmajú predmety. Každý produkt Kaloo je testovaný a spĺňa aj tie najvyššie štandardy. Zajačik sa dá veľmi pohodlne čistiť, odporúčaný spôsob čistenia je pranie pri 30°, bez použitia bielidiel a zmäkčovačov, aby sa zachovala farba a kvalita hračky.
Francúzska spoločnosť Kaloo sa už viac ako 20 rokov zaoberá vývinom mäkučkých plyšových hračiek pre najmenšie deti, s jedinečným dizajnom. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Detské hračky Kaloo sú odrazom francúzskeho citu pre výnimočnosť, krásu a dokonalosť. Kaloo dbá na potreby a túžby najmenších detí, ktoré sa vďaka tomu cítia pri hračkách Kaloo spokojne a bezpečne.

Parametre

TOP Nie
Vek od narodenia
Rozmery 20 x 5 x 22 cm
Séria Plume
Materiál plyš
Naposledy videné

Plyšový mojkáčik pre bábätko Zajačik Kaloo Plume tmavomodrý

Zamatový zajačik je jedinečný mojkáčik pre najmenšie detičky, z jemnučkej kožušinkovej látky príjemnej na dotyk pre čarovné chvíľky mojkania, v krásnom darčekovom balení.

 

Instagram @kidmania.sk