Plyšový mojkáčik pre bábätko Zajačik Kaloo Plume ružový

  • Plyšový mojkáčik pre bábätko Zajačik Kaloo Plume ružový
  • Kaloo Plyšový mojkáčik pre bábätko Zajačik ružový Plume 1
  • Kaloo Plyšový mojkáčik pre bábätko Zajačik ružový Plume 3
  • Kaloo Plyšový mojkáčik pre bábätko Zajačik ružový Plume 4
  • Kaloo Plyšový mojkáčik pre bábätko Zajačik ružový Plume 5
  • Kaloo Plyšový mojkáčik pre bábätko Zajačik ružový Plume 6
  • Kaloo Plyšový mojkáčik pre bábätko Zajačik ružový Plume 7
25,99 s DPH / ks 21,66 € bez DPH / ks
Skladom
Zamatový medvedík je jedinečný mojkáčik pre najmenšie detičky, z jemnučkej kožušinkovej látky príjemnej na dotyk pre čarovné chvíľky mojkania, v krásnom darčekovom balení.
Výrobca:
Obj. číslo:
K969980
EAN:
4895029699801
Vek
od narodenia
Séria
Plume
Materiál
plyš

Plyšový mojkáčik pre bábätko Zajačik Kaloo Plume ružový

Plyšový zajačik maznáčik Doudou v pudrovo ružovej farbe z nádhernej série Plume od francúzskej spoločnosti Kaloo je výborný darček pre najmenšie bábätká už od narodenia. Ružový plyšový zajačik na maznanie s výškou 20 cm sa stane najlepším kamarátom každého dieťaťa. Hebký zajko je vyrobený z kvalitného plyšu, vďaka čomu je mäkučký a jemný k citlivej detskej pokožke. Ušatý zajačik v štvorcovom tvare má zakončenia v tvare uzlíkov, takže naňho deti ľahšie dosiahnu, môžu ho ľahšie objímať a maznať sa s ním. Originálny detail predstavuje aj vtáčik, ktorý odpočíva na jeho pliecku. Plyšová hračka prichádza v originálnej darčekovej krabičke, vďaka čomu je vhodným darčekom pri akejkoľvek príležitosti.
Séria  Plume predstavuje nadčasových plyšových maznáčikov, ideálnych na detské maznanie a objímanie. Zachytávajú vôňu dieťaťa, čo je veľmi dôležité hlavne v prvých týždňoch života, pretože dieťa sa vďaka tomu pri hračke cíti bezpečne a útulne. Pri plyšovej hračke sa netreba báť detského ochutnávania a hryzenia, ktorými deti často skúmajú predmety. Každý produkt Kaloo je testovaný a spĺňa aj tie najvyššie štandardy. Zajačik sa dá veľmi pohodlne čistiť, odporúčaný spôsob čistenia je pranie pri 30°, bez použitia bielidiel a zmäkčovačov, aby sa zachovala farba a kvalita hračky.
Francúzska spoločnosť Kaloo sa už viac ako 20 rokov zaoberá vývinom mäkučkých plyšových hračiek pre najmenšie deti, s jedinečným dizajnom. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Detské hračky Kaloo sú odrazom francúzskeho citu pre výnimočnosť, krásu a dokonalosť. Kaloo dbá na potreby a túžby najmenších detí, ktoré sa vďaka tomu cítia pri hračkách Kaloo spokojne a bezpečne.</P>

Parametre

TOP Áno
Novinka Áno
Vek od narodenia
Rozmery 20x5x22cm
Séria Plume
Materiál plyš
Naposledy videné

Plyšový mojkáčik pre bábätko Zajačik Kaloo Plume ružový

Zamatový medvedík je jedinečný mojkáčik pre najmenšie detičky, z jemnučkej kožušinkovej látky príjemnej na dotyk pre čarovné chvíľky mojkania, v krásnom darčekovom balení.

 

Instagram @kidmania.sk