Plyšový mojkáčik pre bábätko Srnka Kaloo Plume tyrkysový

Zľava -20% VÝPREDAJ
  • Plyšový mojkáčik pre bábätko Srnka Kaloo Plume tyrkysový
  • Kaloo Plyšový mojkáčik pre bábätko Srnka tyrkysový Plume 1
  • Kaloo Plyšový mojkáčik pre bábätko Srnka tyrkysový Plume 3
  • Kaloo Plyšový mojkáčik pre bábätko Srnka tyrkysový Plume 4
  • Kaloo Plyšový mojkáčik pre bábätko Srnka tyrkysový Plume 5
  • Kaloo Plyšový mojkáčik pre bábätko Srnka tyrkysový Plume 6
  • Kaloo Plyšový mojkáčik pre bábätko Srnka tyrkysový Plume 7
25 € s DPH 20 s DPH / ks 16,66 € bez DPH / ks
Skladom
Zamatová srnka je jedinečný mojkáčik pre najmenšie detičky, z jemnučkej kožušinkovej látky príjemnej na dotyk pre čarovné chvíľky mojkania, v krásnom darčekovom balení.
Výrobca:
Obj. číslo:
K969978
EAN:
4895029699788
Vek
od narodenia
Séria
Plume
Materiál
plyš

Plyšový mojkáčik pre bábätko Srnka Kaloo Plume tyrkysový

Plyšová srnka maznáčik Doudou Fawn zo štýlovej série Plume od francúzskej spoločnosti Kaloo je nádherný darček, ktorý poteší aj tie najmenšie bábätká už od narodenia. Krásna tyrkysová srnka na maznanie s výškou 20 cm očarí a zaujme každé bábätko, ktoré sa s ňou už nebude chcieť rozlúčiť. Hebká srnka je vyrobená z prvotriedneho plyšu, vďaka čomu je mäkučká a jemná k citlivej detskej pokožke. Srnka v štvorcovom tvare má zakončenia v tvare uzlíkov, takže na ňu deti ľahšie dosiahnu, môžu ju ľahšie objímať a maznať sa s ňou. Originálny detail predstavuje aj vtáčik, ktorý odpočíva na jej pliecku. Plyšová hračka prichádza v luxusnom darčekovom balení, vďaka čomu je vhodným darčekom pri akejkoľvek príležitosti. Možno prať v práčke.
Edícia Plume predstavuje moderných plyšových maznáčikov, ideálnych na detské maznanie a objímanie. Zachytávajú vôňu dieťaťa, čo je veľmi dôležité hlavne v prvých týždňoch života, pretože dieťa sa vďaka tomu pri hračke cíti bezpečne a útulne. Pri plyšovej hračke sa netreba báť detského ochutnávania a hryzenia, ktorými deti často skúmajú predmety. Každý produkt Kaloo je testovaný a spĺňa aj tie najvyššie štandardy. Srnka sa dá veľmi pohodlne čistiť, odporúčaný spôsob čistenia je pranie pri 30°, bez použitia bielidiel a zmäkčovačov, aby sa zachovala farba a kvalita hračky.
Francúzska spoločnosť Kaloo sa už viac ako 20 rokov zaoberá vývinom mäkučkých plyšových hračiek pre najmenšie deti, s jedinečným dizajnom. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Detské hračky Kaloo sú odrazom francúzskeho citu pre výnimočnosť, krásu a dokonalosť. Kaloo dbá na potreby a túžby najmenších detí, ktoré sa vďaka tomu cítia pri hračkách Kaloo spokojne a bezpečne.

Parametre

TOP Nie
Vek od narodenia
Určené pre chlapcov, dievčatá
Rozmery 20 x 5 x 22 cm
Séria Plume
Materiál plyš

Recenzia

"Bábätká si radi v ručičke počas uspávania niečo držia a žmolia. Už od narodenia mu môžete skúsiť ponúknuť aj mojkáča, ktorý je skvelou spánkovou asociáciou. Je ideálne, aby
bol nasiaknutý vašou vôňou a pri uspávaní ho môžete dať medzi seba a dieťa. Neskôr si ho už bude dieťa pýtať samé a bude to jeho kamarát na spánok.
Pokiaľ dojčíte, pokropte mojkáča materským mliekom, aby malo dieťa pocit, že ste stále pri ňom."
Zuzana Sláviková, holistická spánková poradkyňa, spinkajbabo.sk

Naposledy videné

Plyšový mojkáčik pre bábätko Srnka Kaloo Plume tyrkysový

Zamatová srnka je jedinečný mojkáčik pre najmenšie detičky, z jemnučkej kožušinkovej látky príjemnej na dotyk pre čarovné chvíľky mojkania, v krásnom darčekovom balení.

 

Instagram @kidmania.sk