Plyšová srnka Kaloo Plume biela 20 cm

Zľava -30% VÝPREDAJ
  • Plyšová srnka Kaloo Plume biela 20 cm
  • Kaloo Plyšová srnka biela Plume 20 cm 1
  • Kaloo Plyšová srnka biela Plume 20 cm 3
  • Kaloo Plyšová srnka biela Plume 20 cm 4
  • Kaloo Plyšová srnka biela Plume 20 cm 5
  • Kaloo Plyšová srnka biela Plume 20 cm 6
  • Kaloo Plyšová srnka biela Plume 20 cm 7
  • Kaloo Plyšová srnka biela Plume 20 cm 8
  • Kaloo Plyšová srnka biela Plume 20 cm 9
25,99 € s DPH 18,19 s DPH / ks 15,16 € bez DPH / ks
Skladom
Plyšová srnka pre bábätká z jemnučkej kožušinkovej látky príjemnej na dotyk pre čarovné chvíľky mojkania, v darčekovom balení.
Výrobca:
Obj. číslo:
K969981
EAN:
4895029699818
Vek
od narodenia
Séria
Plume
Materiál
plyš

Plyšová srnka Kaloo Plume biela 20 cm

Plyšová srnka bielej farby zo série Plume od francúzskeho Kaloo predstavuje skvelý darček pre všetky bábätká už od narodenia. Biela srnka s výškou 20 cm sa stane nerozlučnou spoločníčkou každého dieťaťa, ktoré sa s ňou nebude chcieť rozlúčiť. Nadýchané plyšové zvieratko je vyrobené z prvotriedneho plyšu, je mäkučké a hebké k citlivej detskej pokožke. Pôsobí na deti upokojujúco, dokáže zachytávať vlastnú vôňu bábätiek, vďaka čomu sa dieťa cíti bezpečne, vytvára v ňom pocit istoty. Srnka má na nôžke vtáčika, s ktorým zažíva veselé dobrodružstvá, tento milý detail očarí a poteší vašich najmenších. Plyšová srnka v elegantnej darčekovej krabičke poteší vašich blízkych pri akejkoľvek príležitosti.

Edícia Plume predstavuje skvelých plyšových maznáčikov, ideálnych na detské maznanie a objímanie. Zachytávajú vôňu dieťaťa, čo je veľmi dôležité hlavne v prvých týždňoch života, pretože dieťa sa vďaka tomu pri hračke cíti bezpečne a útulne, spolu s ňou rýchlejšie zaspáva. Pri plyšovej hračke sa netreba báť detského ochutnávania a hryzenia, ktorými deti často skúmajú predmety. Každý produkt Kaloo je testovaný a spĺňa aj tie najvyššie štandardy. Srnka sa dá veľmi pohodlne čistiť, odporúčaný spôsob čistenia je pranie pri 30°, bez použitia bielidiel a zmäkčovačov, aby sa zachovala farba a kvalita hračky.

Francúzska spoločnosť Kaloo sa už viac ako 20 rokov zaoberá vývinom mäkučkých plyšových hračiek pre najmenšie deti, s jedinečným dizajnom. Proces výroby hračiek je dôkladne kontrolovaný, každá hračka musí spĺňať prísne európske kritériá a tak je zabezpečená kvalita a maximálna bezpečnosť produktov, ktoré vďaka tomu nemajú na trhu konkurenciu. Detské hračky Kaloo sú odrazom francúzskeho citu pre výnimočnosť, krásu a dokonalosť. Kaloo dbá na potreby a túžby najmenších detí, ktoré sa vďaka tomu cítia pri hračkách Kaloo spokojne a bezpečne.

Parametre

TOP Nie
Novinka Nie
Vek od narodenia
Rozmery 21x5x22cm
Séria Plume
Materiál plyš
Naposledy videné

Plyšová srnka Kaloo Plume biela 20 cm

Plyšová srnka pre bábätká z jemnučkej kožušinkovej látky príjemnej na dotyk pre čarovné chvíľky mojkania, v darčekovom balení.

 

Instagram @kidmania.sk