Obrázková vzdelávacia kniha SLOVENSKO Hľadaj a nájdi

NOVINKA
15,00 s DPH / ks 13,64 € bez DPH / ks
Skladom
Detská obrázková kniha o malej krajine v srdci Európy, Slovensko - Hľadaj a nájdi pre deti od 2 rokov.
Výrobca:
Obj. číslo:
K308018
EAN:
9788097308018

Obrázková vzdelávacia kniha SLOVENSKO Hľadaj a nájdi

Vedeli ste napríklad, že autor slovenskej národnej opery Eugen Suchoň bol v mladosti vášnivý futbalista a veľmi rád maľoval?
Viete ako sa volá najmenší živočích, ktorý žije na Slovensku?
Viete aké motto nám zanechal M. R. Štefánik?
Toto všetko a ešte viac sa deti hravou formou naučia čítaním knižky Slovensko hľadaj a nájdi. Deti samé alebo s rodičmi spoznávajú našu malebnú krajinu náučnou formou. Na 16 stranách sledujú zábavne a náučne príbehy hlavných postáv. Deti trénujú svoju pozornosť, predstavivosť a fantáziu. Deti samé alebo s rodičmi spoznávajú našu malebnú krajinu náučnou formou.
Kniha sa však snaží vzdelávať deti nielen o histórii, či známych rodákoch a ľudových tradíciách Slovenska, ale aj ich motivovať k spoznávaniu národných kultúrnych pamiatok a k rozvíjaniu kladného vzťahu k prírode a ochrane životného prostredia. Je vydaná dvojjazyčne v slovenskom a anglickom jazyku.
Farebná knižka je vytlačená na kvalitný kartónový papier (po anglicky = board book) s rozmermi 26×34 cm. Tlač je realizovaná v Európe. Kniha vychádza v slovenskom a anglickom jazyku.

Idea a texty: Martina Kráľová a Zuzana Revúcka
Ilustrácie: Mária Neradová
Grafický dizajn: Martina Rozinajová

 

Instagram @kidmania.sk

    Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

    Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

    Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.