Obrázková vzdelávacia kniha BRATISLAVA Hľadaj a nájdi

 • Obrázková vzdelávacia kniha BRATISLAVA Hľadaj a nájdi
 • K308001_Bratislava_hladaj_a_najdi_05.jpg
  K308001_Bratislava_hladaj_a_najdi_05.jpg
 • K308001_Bratislava_hladaj_a_najdi_04.jpg
  K308001_Bratislava_hladaj_a_najdi_04.jpg
 • K308001_Bratislava_hladaj_a_najdi_02.jpg
  K308001_Bratislava_hladaj_a_najdi_02.jpg
 • K308001_Bratislava_hladaj_a_najdi_03.jpg
  K308001_Bratislava_hladaj_a_najdi_03.jpg
16,37 s DPH / ks 13,64 € bez DPH / ks
Skladom
Detská obrázková knižka o hlavnom meste Slovenska, BRATISLAVA – Hľadaj a nájdi pre deti od 2 rokov.
Výrobca:
Obj. číslo:
K308001
EAN:
9788097308001

Obrázková vzdelávacia kniha BRATISLAVA Hľadaj a nájdi

Komu utečie kôň?
Komu kýva pani Eva?
Na koho sa hnevá tetka Betka?
A množstvo ďalších zaujímavých príbehov spoznajú nielen deti v obrázkovej knihe Bratislava – hľadaj a nájdi pre deti od 2 rokov.
Deti sa samé alebo s rodičmi zoznamujú hravou a náučnou formou s našim nádherným hlavným mestom a významnými rodákmi alebo osobnosťami, ktoré pôsobili v Bratislave, ako napríklad Johann Nepomuk Hummel, Johann Wolfgang von Kempelen, Hans Christian Andersen, Ferdinand Martinengo, Ondrej Nepela, Ignác Lamár, Napoleon, Mária Terézia … Popritom spoznávajú historické pamiatky, architektúru, či tradičné špeciality ako napríklad bratislavské rožky, ktoré môžu malí čitatelia nájsť ukryté na každej z našich dvojstrán. Kniha ma aj výchovný charakter. Na príbehoch, ktoré sa prelínajú postupne na stranách knihy, sa deti učia k ochrane historických pamiatok a životného prostredia. Na 14 stranách môžete sledovať zábavné a náučné príbehy hlavných postáv. Deti trénujú svoju pozornosť, predstavivosť a fantáziu. Ústredné postavy sú predstavené v úvode knihy, ďalšie nájdu deti pri čítaní knihy.
Na zadnej strane knihy je ilustrovaná mapa Starého mesta s vyznačením hlavných dominánt mesta. Farebná knižka je vytlačená na kvalitný kartónový papier (po anglicky = board book) s rozmermi 26×34 cm. Tlač je realizovaná v Európe. Kniha vychádza v slovenskom a anglickom jazyku.

Idea a texty: Martina Kráľová a Zuzana Revúcka
Ilustrácie: Mária Neradová
Grafický dizajn: Martina Rozinajová

 

Instagram @kidmania.sk

  Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

  Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

  Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.