Hračky do vody | Swim Essentials

Máte s deťmi doma pred spaním nejaké večerné rituály? Medzi tie najčastejšie, ktoré spomenie skoro každý rodič je večerný kúpeľ alebo sprcha, ktorá sa nezaobíde bez hračiek do vody. Mnohé deti večerný čas vo vode zbožňujú a neraz ich rodičia nájdu vo vode aj oblečené. Sú však aj deti, ktoré sa vody boja, a práve tým môže zábava s hračkami do vody pomôcť. Vďaka zábave a hre s hračkami do vody sa môžu trochu osmeliť a neskôr možno rovno zabudnúť na svoj strach z vody.
Výber hračiek do vody pre deti je dnes naozaj veľmi veľký a myslíme si, že je z čoho vyberať. Deti si môžu kresliť farbičkami na povrch vane alebo kachličky bez toho, aby na nich zanechali po očistení nejaké škvrny a stopy. Medzi obľúbené hračky do vody patria jednoznačne aj guľôčkové dráhy do vody, vedierka na prelievanie vody či hračky, ktorých princípom je niečo uloviť. Deti si vďaka hre s hračkami do vody kúpeľ užijú, zabavia sa a možno do hry zatiahnu aj vás. Tak spolu strávite kvalitný rodinný čas plný zábavy. S veselými postavičkami zvieratiek, ktoré slúžia ako špongia, bude každodenné povinné večerné kúpanie plné zábavy a potešenia nielen pre dieťa, ale aj pre rodiča. Vo vani sa deti môžu zahrať rôzne vymyslené rozprávkové príbehy, pričom čas určený na kúpanie zaručene rýchle ubehne.
Vďaka niektorým hračkám do vody sa deti môžu toho aj veľa naučiť alebo aspoň zopakovať niečo, čo sa im nechcelo učiť v škole. Čo poviete na písmená, ktoré si deti môžu prikladať na vaňu a opakovať si tak abecedu? Alebo na vodolepky s číslami, aby si mohli zopakovať aj čísla? Medzi skvelé hračky do vody patrí aj puzzle, z ktorých si deti môžu skladať a kombinovať rôzne postavičky zvierat alebo mapu sveta, ktorá bude rovnako dobre držať vo vani či na kachličkách. Aká je ďalšia výhoda hračiek do vody? S mnohými z nich sa deti môžu zabávať aj počas leta pri hre v bazéne alebo aj vtedy, keď pri sebe žiadnu vodu nemajú. Ak sa bojíte náročnej údržby hračiek do vody, nemusíte mať strach. Súčasťou mnohých je aj vrecko na uskladnenie, z ktorých prebytočná voda odtečie, kým nebudú hračky v suchu.

Mohlo by vás zaujímať:

Obľúbené hračky do vody

Najpredávanejšie
Filter produktov
Zobrazenie:
Zoradiť:

Cenový filter

od
do

Dostupnosť

Výrobca Všetko

Určené pre Všetko

Téma Všetko

Zrušiť filtre
Obrovský nafukovací biely jednorožec s dúhovými detailmi od Swim Essentials sa bude krásne vynímať v bazéne aj na mori.
Téma
Jednorožce a Kone
22,99 s DPH / ks
19,16 € bez DPH / ks
Skladom
Obj. číslo: SE-2020SE53
Detské rukávníky na plávanie s leopardím vzorom v staroružovej farbe pre detičky od 2 do 6 rokov v rozmedzí od 15 do 30 kg.
9,98 s DPH / ks
8,32 € bez DPH / ks
Skladom
Obj. číslo: SE-2020SE760
Originálne nafukovacie koleso pre deti od Swim Essential so staroružovým leopardím vzorom je svojou veľkosťou určené približne pre deti od 3 do 6 rokov.
8,99 s DPH / ks
7,49 € bez DPH / ks
Skladom
Obj. číslo: SE-2022SE175
Veľké nafukovacie koleso v divokých zelených farbách s prírodnými motívmi je svojou veľkosťou určené pre deti od 6 rokov.
Téma
Džungľa
11,99 s DPH / ks
9,99 € bez DPH / ks
Skladom
Obj. číslo: SE-2020SE141
Detský nafukovací bazén Tricolour vo výrazných farbách dúhy a prírodnými motívmi je svojou veľkosťou určený približne pre deti od 3 rokov.
TOP
Áno
Určené pre
chlapcov, dievčatá
25,99 s DPH / ks
21,66 € bez DPH / ks
Posledný ks skladom
Obj. číslo: SE-2020SE133
Nafukovačka od Swim Essentials v červeno bielych farbách s motívmi veľrýb sa bude krásne vynímať v bazéne aj na mori.
14,99 s DPH / ks
12,49 € bez DPH / ks
Posledný ks skladom
Obj. číslo: SE-2020SE330
Nafukovacie koleso pre bábätká od Swim Essentials s námorníckymi motívmi je vhodné pre deti od 0 do 1 roka s hmotnosťou do 11 kg.
Téma
More
22 s DPH / ks
18,33 € bez DPH / ks
Skladom
Obj. číslo: SE-2020SE153
Produkty: 7 | Aktuálna strana: 1/1

Čo poviete na našu ponuku hračiek do vody pre deti?

Vedeli by ste pre ne vybrať niečo, čo by ich zabavilo a niečo nové naučilo? Aj pri hre s hračkami do vody si deti môžu rozvíjať svoje schopnosti a naučiť sa toho veľa. Hračky do vody rozvíjajú jemnú motoriku, podporujú experimentovanie a kreativitu u detí. Kresliť pri kúpeli si môžu so špeciálnymi farbičkami, ktoré jednoducho zmyjú vodou. V príjemnej teplej vode si môžu listovať v mäkkej knihe a spoznávať tak podmorský svet. Vynikajúcou hračkou do vody sú aj rôzne vedierka či guľôčkové dráhy, s ktorými si deti môžu prelievať vodu, ako sa im zachce. Keď príde na umývanie, tak môžu použiť špongiu v tvare zvieratká, ktorá patrí tiež medzi hračky do vody, pretože deti s ňou môžu zažiť rôzne dobrodružstvo a vymyslieť jej zakaždým nový rozprávkový príbeh. 

Ako čistiť hračky do vody?

Čistenie hračiek do vody je veľmi jednoduché a nezaberie vám veľa času. Keďže sú to špeciálne hračky určené na hru vo vode, nepotrebujú žiadne špeciálne čistiace prostriedky. Práve naopak, dôležité je to, aby správne vyschli. Väčšina hračiek do vody má k sebe pribalené aj špeciálne vrecko so sieťkou, ktoré jednoducho zavesíte, vložíte do neho hračky a voda z neho odtečie. Práve tak zabránite plesni a zabezpečíte, aby hračky do vody tešili vaše deti dlhé obdobie. 

Vybrali ste si už vhodnú hračku do vody, ktorá poteší vaše dieťa?

Či sa už rozhodnete pre špongie v tvare zvieratiek, vedierka, gumené knižky alebo rôzne vodolepky či puzzle, veríme, že každé dieťa sa s nimi rado zabaví. Vďaka správnym hračkám do vody vie byť kúpanie či sprcha naozajstným zážitkom každý večer! V prípade, že sa neviete rozhodnúť, ktorá hračka do vody by bola pre vaše dieťa najvhodnejšia, napíšte nám správu alebo navštívte naše hračkárstvo v Bratislave. Práve tam si môžete pozrieť veľké množstvo hračiek naživo. Hračky si môžete chytiť do rúk alebo ešte lepšie! Zoberte so sebou vaše dieťa, aby si svoju novú hračku do vody vybralo samé.  
Pri výbere novej hračky nielen do vody je potrebnú vždy zohľadniť vek vášho dieťaťa, jeho schopnosti a v neposlednom rade aj záujmy. Aj pri bežnej činnosti akou kúpanie zaručene je, sa deti môžu veľa nového naučiť a zistiť. Najmenšie deti môžu vďaka hre spoznať rôzne zvieratká, s rodičmi si môžu opakovať, aké zvuky vydávajú či to, kde žijú. Ak máte dve deti a zvyknú sa kúpať spolu, tak si vo vode môžu zahrať dokonca aj pexeso! Jednotlivé kúsky je možné prichytiť na vaňu či sprchový kút, preto je to oveľa väčšia zábava. Staršie deti sa pri večernom kúpaní môžu zabávať skladaním puzzle mapy sveta alebo zopakovať jednotlivé písmenka abecedy. Chceli by ste, aby si deti precvičili jemnú motoriku? Skúste im pri kúpaní ponúknuť hry na lovenie kreviet alebo lodiek.Dnes majú rodičia naozaj veľmi veľa možností a vybrať správnu hračku pre svoje dieťa nie je vždy jednoduché. Rodičom vždy odporúčame vyberať si hračky od certifikovaných výrobcov, ktorým záleží na bezpečnosti detí. Práve preto vyrábajú hračky z kvalitných a nezávadných materiálov. A presne také hračky do vody nájdete aj u nás v hračkárstve. 

 Bojí sa vaše dieťa vody?

Ak máte doma dieťatko, ktoré trpí strachom z vody, nechce sa kúpať a vy by ste mu chceli pomôcť jeho strach prekonať, aj hračky do vody môžu byť dobrou voľbou. Skúste dieťa namotivovať, na rôzne zábavné hry, pri ktorých by dieťatko na svoj strach zabudlo a časom by ho možno prekonalo. Ukážte dieťatku, ako sa s hračkami do vody môže zabávať a že čľapkanie vo vode je skvelým spôsobom na oddych alebo doplnenie energie. 

Nikdy nenechávajte dieťa vo vode bez dozoru

Nech sa dieťa akokoľvek krásne zabáva s hračkami do vody, nech sa s nimi šantí, nikdy ho nenechávajte vo vani samé. Užívajte si spoločný čas pred spaním spoločne, pretože sú to chvíle, ktoré nebudú trvať večne a nikdy sa nevrátia. Vo vode môžu deti relaxovať a z kúpania môže vzniknúť krásny večerný rituál pred spaním, ktorý budete opakovať pravidelne.

 

 

Instagram @kidmania.sk