Drevené kuchynky pre deti | Small foot

Máte doma malú gazdinku či malého šéfkuchára, začínajúceho obchodníka alebo predavačku? Z našej ponuky si môžete vybrať od najmenšej drevenej kuchynky až po tú najväčšiu, ktorej súčasťou je aj chladnička s mrazničkou. V ponuke nájdete drevené kuchynky, ktoré majú varnú dosku s podsvietením a zvukmi, ktoré pripomínajú zvuk vriacej vody v hrnci. V žiadnej drevenej kuchynke pre deti nesmú chýbať riady a príslušenstvo do kuchynky, potraviny do detskej drevenej kuchynky, zástera, rukavica pre deti či iné doplnky, bez ktorých sa správny detský kuchár nezaobíde. Napríklad mixér, kávovar alebo čajová súprava na servírovanie čaju s keksíkmi pre vzácne návštevy. 
Všetko príslušenstvo si po skončení hry môžu deti odložiť do odkladacích priestorov jednotlivých drevených kuchyniek. V niektorých z nich je priestoru naozaj veľa a ukryjú v sebe aj rôzne iné poklady, ktoré sú pre deti pri hre veľmi dôležité. Vedeli ste, že kvalitné drevené kuchynky sú vhodným darčekom rovnako pre chlapcov ako aj pre dievčatá? Veď schopnosť navariť a pripraviť jedlo, nie je výsadou iba žien, ale aj mužov. Ak máte doma malého šéfkuchára, ktorý keď vidí drevené kuchynky, nevie im odolať, popremýšľajte či by pre neho jedna z nich nebola vhodným darčekom. Tak ktorá z našich drevených kuchyniek sa najviac páči vám alebo vašim deťom? 

Mohlo by vás zaujímať:

Drevená kuchynka - darček pre dievča aj chlapca

Najpredávanejšie
Filter produktov
Zobrazenie:
Zoradiť:

Cenový filter

od
do

Výrobca Všetko

Vek Všetko

Určené pre Všetko

Materiál Všetko

Dostupnosť

Zrušiť filtre

Drevené nanuky na paličke pre deti od 3 rokov, na rolové hry v kuchynke, obchode, alebo zmrzlinárni.

Vek
od 3 rokov
Určené pre
chlapcov, dievčatá
Rozmery
11,5 x 11,5 x 3,5 cm
Materiál
drevo
13,96 € s DPH 12,56 s DPH / ks
10,47 € bez DPH / ks
Posledný ks skladom
Obj. číslo: LE11070
Produkty: 1 | Aktuálna strana: 1/1

Ako sa vám páči naša ponuka detských drevených kuchyniek? Na výbere každej jednej detskej kuchynky si dávame veľmi záležať, pretože pre vaše deti chceme iba to najlepšie. Kvalita drevených kuchyniek je u nás vždy na prvom mieste. Drevené kuchynky sú vhodným darčekom pre všetky deti – rovnako pre chlapcov aj pre dievčatá. Dokonca sú vhodným prvkom aj do detských kútikov, kam sa deti chodia vždy rady zahrať. Práve tam by niektorá z drevených kuchyniek nemala chýbať. Deti veľmi rady opakujú všetko, čo robia rodičia, rady sa hrajú rôzne rolové hry, a tak sa učia vcítiť do iných ľudí. Je veľmi zaujímavé sledovať správanie detí, keď niekde uvidia drevené kuchynky. Nikdy to netrvá dlho a hneď si získajú pozornosť detí, ktoré sa s chuťou púšťajú do prípravy tých najchutnejších jedál. Možno vám prichystajú tú najlepšiu piškótovú zmrzlinu alebo čokoládový šalát. Detská fantázia a kreativita pri hre nepozná žiadne hranice.

Záleží iba na vás, pre ktorú z drevených kuchyniek sa rozhodnete. Výber nebude jednoduchý, pretože možností, farieb a tvarov je veľa, ale veríme, že práve u nás nájdete tú pravú drevenú kuchynku, ktorá poteší vaše dieťa. Drevené kuchynky môžete doplniť aj o rôzne príslušenstvo. Deti sa rady hrajú aj s čajovou súpravou, dreveným kuchynským mixérom, detským kávovarom alebo rôznou drevenou zeleninou. Niektoré drevené kuchynky obsahujú aj svoje vlastné príslušenstvo či chladničku, nech je hra s nimi o to viac zábavnejšia. Iné drevené kuchynky sú zase zaujímavé inými prvkami. Niektoré z nich môžu byť obojstranné, iné vhodné do rohu izby a niektorým zase chýbajú horné skrinky. Každá z nich však zaručene očarí všetky deti. Ktorá z našich drevených kuchyniek by sa najlepšie hodila k vám domov? 

 

Instagram @kidmania.sk