Detská spoločenská hra Ticho ako myšky Haba pozornosť a motorika od 5 rokov

12,90 s DPH / ks 10,75 € bez DPH / ks
Skladom
Výrobca:
Obj. číslo:
4644
EAN:
4010168046440

Detská spoločenská hra Ticho ako myšky Haba pozornosť a motorika od 5 rokov

Myšiak Morris sa vkradne po špičkách do syrového hradu, aby ukradol nejaký kráľovský syr. Ale pozor: Kráľovské zvončeky nesmú zvoniť! Starostlivo sa snažte presunúť svoje drevené palice cez otvory syrového hradu bez toho, aby ste sa ho dotkli. Ostatní hráči medzičasom musia byť pokojní ako myši! Ak sa hráč presunie svoje drevené palice príliš odvážne, zvončeky okamžite zazvonia a ich obrat skončí.

Cieľ hry:

Hráč hodí 2 kockami naraz. Podľa farby, ktorá padne na kockách, zasúva drevenú paličku do farebných otvorov tak opatrne, aby nezazvonil zvonček. Medzitým musia byť ostatní hráči Ticho ako myšky a mať nastražené svoje uši. Ak je hráč príliš odvážny a vloží drevenú paličku neopatrne, zvonček zazvoní a ide ďalší hráč.

Iba hráč, ktorý je schopný zasunúť drevenú tyč do syrového hradu bez toho, aby zvonček zazvonil, môže nechať drevenú palicu zasunutú. Cieľom hry je zasunúť čo najviac drevených palíc bez toho, aby zvonček zazvonil.

Hra obsahuje:

1 syrový hrad (v štyroch častiach), 2 zvončeky, 2 farebné kocky, 16 drevených palíc

Parametre

Hmotnosť0,397 kg

Doplňujúce informácie


 

Instagram @kidmania.sk

    Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

    Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

    Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.