Default text

AKTIVITY PRE DETI NA STIAHNUTIE

Objavte naše bezplatné DIY na stiahnutie!

 

Tu nájdete všetky naše aktivity pre deti, ktoré si môžete zadarmo stiahnuť a zdieľať so svojou rodinou. Farbenie, strihanie, skladanie a iné aktivity: vytvoril Janod na pobavenie tých najmenších, manuálna aktivita je vždy dobrý nápad, ako zabaviť deti počas týždňa pred večerou alebo v daždivý deň!

Potrebujete nápady, ako zamestnať deti? Momentálne ste bez inšpirácie vymyslieť manuálnu činnosť, ktorá deti určite poteší? Janod vám ponúka zábavné a jednoduché tlačové materiály pre úspešnú DIY rodinnú aktivitu! Na tejto stránke nájdete všetky tvorivé aktivity pre deti zdarma: vyfarbovanie, hry na stiahnutie, detské remeslá... Určite nájdete niečo, čo poteší celú rodinu a zabaví deti na dlhší čas Či už hľadáte aktivitu na Halloween, strihanie masiek na karneval alebo vianočný DIY, či výrobu vlastného pexesa, radi vám s tým pomôžeme, máme v zásobe kopec skvelých nápadov!

Aktivity budeme priebežne dopĺňať, preto zvážte návštevu našej webovej stránky, ak budete potrebovať zábavnú aktivitu pre deti aj niekedy nabudúce.

 

Vytvor si vlastné puzzle Do školy

Skvelé puzzle s tematikou návratu do školy,
ktoré si môžete vyfarbiť, vystrihnúť a poskladať!

                  STIAHNUŤ ZDARMA

Vytvor si vlastné pexeso Tropic

Pexeso v tropickom štýle, je hra ktorá vám pomôže
s pamäťou a zároveň sa zabavíte sami alebo s ostatnými!

                        STIAHNUŤ ZDARMA

Vytvor si karnevalovú masku

Štyri masky, ktoré si môžete vystrihnúť
a máte originálnu masku draka alebo vlka na karneval!

                  STIAHNUŤ ZDARMA