Mapa zľava 5 EUR za vysvedčenieSpoločenské hry pre detiOdrážadlá a kolobežkyMagnetické knihy

PRODUKTY PODĽA VÝROBCOV

 

                

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt life factory logoVýsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt micro kolobezky logoVýsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt mindok logoVýsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt lego

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt kidkraft logo

 

ZOBRAZIŤ VŠETKÝCH VÝROBCOV

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt janod logo

Janod je popredná francúzska značka kvalitných drevených hračiek, stavebníc a hier pre deti so 40-ročnou tradíciou. Hračky Janod edukatívnym spôsobom zabávajú deti od narodenia až do 12 rokov, sú výborným doplnkom detských izbičiek vďaka svojmu príťažlivému a farebnému designu, pomáhajú deťom pripraviť sa na školské povinnosti hravou formou. Sú ekologické a testované na splnenie najvyšších bezpečnostných štandardov. Hračky Janod získavajú každoročne mnoho medzinárodných ocenení. Produkty sú prakticky balené, používajú piktogramy pre označenie vhodnosti hračky podľa veku, počtu dielikov, typu hračky. Spoločenské hry a hračky, ktorých povaha to vyžaduje, obsahujú návody v slovenčine aj češtine.

Medzi hračkami Janod nájdete drevené vkladacie puzzle, klasické kartónové puzzle, magnetické hračky, ťahacie hračky pre najmenších, športové sady na hranie sa vonku, rôzne typy odrážadiel, kovové náradie pre deti do záhrady či rôzne hudobné nástroje od elementárnych až po vyladené gitary pre školákov vhodné nie len na hranie, ale aj na výučbu.

Uz najmenšie deti v prvom roku svojho života si s pomocou hračiek Janod môžu cvičiť nožnicový úchop na veľkých vkladacích drevených puzzle, objaviť tajomstvo tvaru hrkajúceho vajíčka (áno, nedrží sa tak ľahko ako hrkálka), učiť sa, ako robia zvieratká na farme, alebo v džungli zo zvukových puzzle, ťahať si v ľahu na brušku alebo v sede niektoré z ťahacích zvieratiek, skladať z 3 dielikov iné obľúbené zvieratká, brnkať si svoju prvú skladbu na ťahacom xylofóne, prichytiť magnetky s rôznymi motívmi správnou stranou na magnetickú tabuľu (alebo napríklad aj na železnú zábranu na schodoch), chytať rybičky na magnetickú udicu alebo  skúsiť roztočiť farebného „vlka“.

Detičky ocenia pomoc rodičov, ale s nácvikom budú zadané úlohy vykonávať čím ďalej, tým samostatnejšie a dokonalejšie. A aj o tom hračky Janod sú – rozvíjajú postupne rôzne vývinové stránky najmenších detí až po štádium, keď sa s hračkou zvládnu hrať samostatne a radi sa k nej budú vracať.

Množstvo produktov vyhovuje rozvoju podľa Montessori a Waldorfskej pedagogiky, pri autizme a pri poruchách učenia.

 

Filozofia značky HABA je založená na jednoduchom princípe: Deti sú tá najdôležitejšia vec v živote! Vštepovanie základných životných hodnôt, pomoc deťom v ich rozvoji a nezávislosti, podpora ich kreativity a predstavivosti nie je úloha len pre rodičov. Deti vyrastajú v komplexnej sieti vzťahov, ktoré ich obklopujú. Súrodenci, priatelia, opatrovatelia, učitelia, rodiny.. všetci majú vplyv na vývoj dieťaťa. Okrem ľudí život dieťaťa ovplyvňuje aj prostredie, v ktorom vyrastá, veci, ktoré ho od prvého dňa obklopujú.

Rozsvietime detské očičká!

HABA ponúka hračky a hry špeciálne navrhnuté pre jednotlivé vekové štádiá vývinu detí. HABA rozvíja a stimuluje vnemy, predstavivosť, kreativitu, motoriku, sociálnu hru. Hračky HABA sú pravidelne oceňované nielen za kvalitu a funkcionalitu, ale aj za svoj krásny dizajn.

HABA proaktívne prispieva k ochrane životného prostredia svojou dlhodobo udržateľnou výrobou – ako prvý nemecký výrobca zaviedol štandardy environmentálneho manažmentu EMAS. Používa drevo a nové organické materiály z dlhodobo udržateľných zdrojov; textílie, plasty a papier z obnoviteľných zdrojov. Rozhodnúť sa pre značku HABA znamená urobiť správny výber pre dieťa.

Hračky sú navrhnuté a vyrobené v Nemecku.

Kreatívné kartónové produkty CALAFANT Vám prinášajú široký výber kartónových hračiek, ktoré dovážame z portfólia nemeckej firmy Calafant. Tieto produkty sú rozdelené podľa úrovne obtiažnosti do kategórií "Levelov" od nízkej náročnosti skladania až po komplexnejšie modely LEVEL 1, 2, 3, XXL Models a Calafant+. Najdôležitejšou informáciou je, že skladáte bez nožníc či lepidla a hlavne ekologicky a to všetko za účelom kreatívnej hry.

Francúzsky výrobca, ktorého portfólio tvoria hračky, doplnky a potreby pre deti navrhnuté a dizajnované vo Francúzsku talentovanými výtvarníkmi a dizajnérmi. Výrobky majú jedinečný a nádherný vzhľad, sú nápadité, vzdelávajú, motivujú , rozvíjajú kreativitu, fantáziu a estetické cítenie dieťaťa v každom vývinovom období. Obrovské portfólio výrobcu tvoria drevené hračky, hračky z vytvrdeného kartónu, množstvo kreatívnych sád a pomôcok, doplnkov do detskej izbičky a potreby pre deti.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt micro kolobezky logo

Kolobežky Micro pochádzajú zo Švajčiarska, kde medzi popredné vlastnosti výrobkov patrí kvalita a trvácnosť. Značka Micro prináša medzi kolobežky ucelenú produktovú radu; kolobežky pre deti, pre dospelých, skladacie kolobežky, freestyle kolobežky, odpružené kolobežky; v ktorej si nájde svoju kolobežku každý člen rodiny.

Detské kolobežky sa rozdeľujú na Micro Mini (od 1 roka) a Micro Maxi (5 – 12 rokov). Boli navrhnuté s pomocou lekárskych expertov zo Švajčiarska, tak aby u detí rozvíjali udržovanie rovnováhy a koordináciu pohybu. Ovládanie kolobežky je veľmi intuitívne a hlavne bezpečné.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt lego

Stavebnice Lego vyrába rodinná dánska spoločnosť Lego Group od roku 1932. Vlajkovým produktom spoločnosti je pôvodná séria stavebníc obsahujúca tzv. Lego bricks, malé legové kocky, ktoré sa dajú ľubovoľne skladať. Tie sú doplnené veľkým množstvom ďalších rôznofarebných dielov, minifigúrkami (minifigs) a množstvom ďalšieho kompatibilného materiálu. Z Lega je možné postaviť model prakticky čohokoľvek, napríklad automobilov, vlakov, domov, hradov, zámkov, sôch, vesmírnych plavidiel aj funkčných robotov.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt lifefactory logo

Sklenené fľaše Lifefactory sú bezpečné, vyrobené z materiálov, ktoré neobsahujú Bisfenol A, ftaláty, PVC, polykarbonáty, olovo alebo latex. Jednoducho žiadne kompromisy.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt kidkraft logo

Holandská spoločnosť Kidkraft je dizajnérskym výrobcom nápaditých hračiek a darčekových predmetov známych nielen pod touto značkou. Spoločnosť bola založená v roku 1968 a od začiatku bolo jej cieľom vytvárať charakteristické výrobky. Dnes je KidKraft jedným z popredných výrobcov drevených hračiek a izbového vybavenia v Spojených štátoch, ktorý sa nanovo otvára celej Európe.
Vzhľadom k tomu, že KidKraft bola založená inžiniermi, sú návrhy výrobkov nad rámec toho, čo len oko uvidí, čo vyvyšuje ich produkty nad všetky ostatné a zvyšuje spokojnosť zákazníka. Spoločnosť je zameraná na prísne štandardy kvality. Všetky KidKraft výrobky sú testované, aby sa zabezpečilo, že sú v súlade s bezpečnosti hračiek EN71 Standard.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt mindok logo

Vydavateľstvo moderných spoločenských hier pre deti i dospelých, ktoré na slovenskom trhu pôsobí od roku 2007. MINDOK založili ľudia, ktorí hrám aj hráčom veľmi dobre rozumejú. Ako majiteľ firmy, tak jej zamestnanci, sú skúsenými ľuďmi v odbore moderných spoločenských hier.

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.